Schimbare Planetara Dreapta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimbare Planetara Dreapta

    De ceva timp planetara dreapta imi tot da semne ca e pe moarte. M-am uitat pe net si preturile pentru una nou incep de la un neverosimil 200 lei si ajung la 1330 lei. Intrebarea mea este ce planetara in recomandati, inafara de cea de origine?

  • #2
    Vrei doar capul de planetara sau toata?
    In principiu se duce capul de la roata.
    Indiferent cum este poti schimba doar partile afectate. Nu are rost sa cumperi toata planetara.
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #3
      nu cred ca vrea cineva sa schimbe planetara. daca se poate doar capul. doar ca nu am vazut sa fie comercializat doar acel cap, ci toata planetara.

      Comment


      • #4
        ia vezi aici
        real power..... diesel power by

        Comment


        • #5
          loganul meu este din 07.2005 si acolo scrie pt loganuri fabricatie dupa 08.2008.

          Comment


          • #6
            nu cred ca au schimbat ceva.....dar poate primesti lamuriri de la cine mai priceput.
            real power..... diesel power by

            Comment


            • #7
              cineva care stie daca se poate schimbat doar capul de planetara, sau treabuie toata pt un logan 2005?

              Comment


              • #8
                se paote schimba doar capul de planetara, trebuie doar sa gasesti cap de planetara. Este un tutorial cum se scoate capul planetarei facut de streulea.

                Comment


                • #9
                  si unde pot sa gasesc doar cap de planetara, pentru ca pe net sun cam putine anunturi.

                  Comment


                  • #10
                    Chiar nu stie nimeni, pentru ca si eu am nevoie pentru partea stanga (mers cu burdufu spart), Logan din 2006.

                    Comment


                    • #11
                      nu ai ce sa faci trebuie sa iti cumperi planetara noua.capetele de planetara le gasesti foarte greu sunt de vreo 3 feluri si sunt pe loganuri din 2009 in sus tu avand din 2005 nu ai alta solutie decat planetara noua.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google