Comenzi Volan Sau Consola Comanda Audio...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu am montat Telecomanda volan Blaupunkt RC-10 si merge la playerul original.

    Am gasit si o poza...

    Pret 100 ron. (eu am prins la oferta cu 90ron).
    Attached Files
    Last edited by andrei; 24 July 2008, 13:55.

    Comment


    • #17
      @blaze2k: E posibil sa se potrvieasca, nu stiu sigur. Mergi si vezi.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Vreau si eu. Numai ca eu am un Majestic care citeste USB, Card, MP3. Sper sa gasesc.
        ABS Plus Preferance 1.4 MPi

        Comment


        • #19
          SAlut mikyz,

          EU ma refeream la un alt satelit comanda, vezi aici: http://www.adras.ro/imagini/accesori..._radio_mic.jpg
          dar si acesta de care zici tu este interesant, tu de unde l-ai luat?

          Comment


          • #20
            Satelitul lui este exclusiv pentru Blaupunkt.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              Eu am gasit in Domo. Daca comanzi online cica e reducere 5 lei. Nu stiu exact, nu am incercat online. Cel mai bine sa verifici in ce magazin au si apoi sa mergi acolo. Acum (25.Iulie.2008 ora 00:45) am intart pe site si se lauda ca au la Real Panvitan si la Auchan.

              Si intradevar asta merge doar pentru anumite modele de Blaupunkt. Eu mi-am luat alt model de Blaupunkt (San Diego MP27) dar era compatibil si cu cel original.
              Last edited by mikyz; 25 July 2008, 00:50. Reason: gramatica... :(

              Comment


              • #22
                Zi-le tu miky :P
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • #23
                  Am inteles ca aceasta consola sau ce o fi,se monteaza sub levierul din dreapta volanului,care actioneaza stergatoarele.Bun! Dar nu o lovesti cu genunchiul? Nu incomodeaza?

                  Comment


                  • #24
                    Normal ar fi trebuit sa fie pus cumva pe coloana de directie, chiar in spatele volanului, ca sa se roteasca odata cu el, doar de aia ii zice satelit. Dar normal, se monteaza sub maneta pentru stergatoare, iar eu personal, spun ca nu sunt probleme cu lovirea sau cu incomodatul.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #25
                      Am dat astazi un mail la Domo pentru telecomanda aceea de volan si mi au raspuns ca nu este compatibil cu blaupunktul cu care vine echipat loganul. Deci tot la satelit revin.

                      Comment


                      • #26
                        La Clio e foarte comod satelitul asta. De ce nu s-or fi gandit si cei ce fabrica Loganul la treaba asta?....

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by costinanghel View Post
                          Deci tot la satelit revin.
                          Eu zic sa intrebi inainte sa-l cumperi. E posibil ca nici cel de la Dacia sa nu se potriveasca, de fapt mai mult ca sigur.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            Maine am niste timp liber si o sa incerc sa-l montez pe CD-player-ul original... Eu am vazut mufa speciala pt el. O sa revin cu detalii si solutii.

                            Comment


                            • #29
                              Inca nu am reusit sa fac proba. Am fost plecat la mare si nu stiu unde sunt "cheitele" de la cesetofon. Am reusit doar sa vad ca pe spatele CD-player-ului original exista mufa de forma celei pentru telecomanda.

                              Comment


                              • #30
                                Mikyz da ce cas ai pe limuzina ta ca-s curios si as vrea sa stiu daca pot pune si io pe tigaia mea?
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google