Garantie dupa accident ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E o aberatie .Asta daca nu conductele ce se pun anterior pe masina,sunt diferite de alea din fabrica.Ce faci in caz de accident ?Trimiti masina inapoi la dacia ?Sa ti-o repare ei in uzina atunci.Plus asta inseamna ca ar trebui sa recunoasca ca nu au mecanici in serviceuri in stare sa iti repare o masina ca lumea.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #32
      Offtopic dar totusi legat: Becali faimosul - nu mai este recunoscut de Maybach ca posesor de asemenea masina ci ca un cumparator TERT dupa ce au aflat - vazut ce a facut Ciobanu in cauza cu masina aia superba . Normal ca nu-i mai dau garantie daca el se duce la service de cartier , la baieti (a se citi baeti)
      Ontopic: Incearca cu ceva "bunavointa" sa le schimbi iar cu niste repere noi si vei reusi sa acoperi garantia .
      1.6 MPi Icy White

      Comment


      • #33
        la astia ti-ai gasit sa te duci ? si eu sunt tot din barlad mie NU miau pus bara de origine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mi-au pus o facatura din aia la 150 de lei care de ia de la orice magazin deci : LA SERVISUL DACIA DIN BARLAD NU ITI PUN PIESELE DE ORIGINE " si am si aripa mata pt k nu au vopsito calumea si am un prieten care si-a cumparat placute de origine de la alt servis dacia si a venit sa i le monteze la barlad si nu i le-au pus tot pe aceleasi i-au pus unele de la altu' uzate si le-a schimbat iar dupa 2 ani eu de atunci ma duc in vaslui si imi fac reviziiile si orice modificare la cei din vaslui NU recomand ANA AUTOCENTER BARLAD , in nici un caz doar dak ar fi ultimul servis din lume ma duc mai bine in india sa fac reviziile sau acasa,

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google