Sugestii...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu ti-as recomanda un Prestige dCi, daca mai pui ceva dotari pe Laureate ajungi la banii de Prestige, deci nu merita.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      Subscriu la ce a zis sinx. Masinile straine sunt cam de 2 - 3 ori mai scumpe si la asigurare.
      Loganul se intretine usor si nu e foarte pretentioasa. Daca ii faci reviziile la timp te duce fara probleme.
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • #18
        Iti spune unul care are logan din 2005.E o masina extraordinara si merita achizitia.Varianta full e cea mai buna alegere.

        Comment


        • #19
          Eu nu inteleg cum poate sa va incurce un ABS? Nu mai aluneca masina pe pietris, pe zapada, pe apa. Asa va incurca?
          sigpic

          Comment


          • #20
            Astazi am dat acont pentru Logan varianta Laureate, 1.5 dci, 85cp si ABS. Trebuie sa astept aproape o luna pana o fabrica si o aduce in Bacau. Cu siguranta va voi spune primele impresii dupa ce voi merge cu ea.
            Despre ABS: Iarna sau pe carosabil umed, distanta de franare poate fi mai mare decat fara, dar depinde si de sofer.

            Comment


            • #21
              Felicitari pt alegere..Cu siguranta vei fi multumit de alegerea facuta..Eu sia cum regret faptul ca nu am motorul de 85 cai ...Dar asta este

              Comment


              • #22
                Laureate 1.5 dci 85cp + abs = 10755
                Prestige 1.5 dci 85cp =10955
                Pentru 200 de euro....Noi chiar am vb degeaba...

                P.S. Am pus pretul cu vopsea metalizata la amandoua.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #23
                  Las-o asa... Oricum m-am cam scremut pt ABS-u ala. Niste jante frumoase pot sa caut mai incolo. Piele pe volan si schimbator, e cam haios ca astia n-au fost in stare sa faca un climatronic si dupa aia piele. MP3, rezist si fara, poate schimb playerul. Interesante sunt doar airbag-urile laterale.
                  A, si am luat-o alba.
                  Sincer, astept doar un consum redus si o tinuta buna de drum intre 100 si 120 km/h.
                  Last edited by vladmarcu86; 27 October 2008, 22:10.

                  Comment


                  • #24
                    Ieri seara am ridicat masina. Primele impresii: cam zgomotoasa, se simte vibratia motorului in volan cand franez, in rest e bine... Dupa 1500 km o sa o calc mai tare sa vad cum lucreaza.
                    Intrebare: Cum pot sa-mi dau seama daca motorul pe care il am este de 85 cp? Doar dupa sigla de la spate dci ?

                    Comment


                    • #25
                      daca mai asteptai putin...a aparut loganul de 5000E , ramaneai si cu bani
                      (\__/)
                      (='.'=)
                      (")_(")

                      Comment


                      • #26
                        dupa parerea mea cred ca ai facut o alegere buna ;) sa o stapanesti sanatos !

                        Comment


                        • #27
                          interesant thread dar sincer nefiind rautacios.... ma gandesc ca mai sunt si alte marci de masini care s-ar incadra in acest buget de achizitie pentru un autoturism nou.personal nu mi-as mia lua LOGAN a2x indiferent de dotari,modificari interior exterior,confort sau motorizare.Consider si alte marci pretedente pentru DACIA LOGAN...poate mai bune sau mai putin reusite.Important este sa studiezi piata,diversele modele de autot.straine,ceea ce cauti si iti doresti..evident toate aceste lucruri tinand mare cont si de buget...si de cheltuielile de intretinere,de consum,eficienta autot,devalorizarea marcii in exploatare.

                          Comment


                          • #28
                            Daca o iei de noua masina se merita sa dai 10000 de euro pe ea .. ca ai garantie una alta .. dar sa fim seriosi la 10000 de euro iti iei passat sau audi .. saptamana trecuta a luat finamiu cu 12000 de euro audi a6 din 2006 .. un pic la combinatie .. dar oricum se mai gaseste

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google