Noul Renault Symbol Vs. Noua Dacia Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Adica batem cu totii campii?
    sigpic

    Comment


    • #47
      Da, de ceva vreme bateti campii...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #48
        E un Clio - cur atasat. Ok, Symbol.
        Deci nu poti sa compari nou' Symbol cu Logan facelift. Defapt poti, dar nu e corect.
        Eventual vechiul Symbol facelift (a avut facelift?) cu Logan facelift.

        Comment


        • #49
          Din unele puncte de vedere, cum ar fi design-ul, interiorul si multe altele comparatia clar nu-si are rostul, fiind doar faceift la Logan.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #50
            S-a comparat Logan vs Matiz...Nu vad de ce nu se poate compara si asta
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #51
              Eu as compara loganu cu corvetu'.... desi cel mai in masura ai fi tu
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #52
                De ce nu?...Amandoua au 4 roti si un volan
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #53
                  Loganu' are 2 usi in plus. Sic! Si 4 cilindrii in minus deci e mai economic si mai nepoluant. Sic!
                  man, cum ar fi sa ne revenim si sa discutam de symbol si logan?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #54
                    Noul Symbol nu e miss univers dar nu e nici chiar asa de urat pe cum zic unii. E o chestie de gusturi. Ia fiti cinstiti si aduceti-va aminte cat de "frumos" vi s-a parut Loganul cand l-ati vazut prima oara...?
                    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                    Comment


                    • #55
                      Prima oara cum mi s-a parut loganul? Mie chiar mi-a placut, imi place si noul symbol, e mai legat, motoarele merg altfel, dar problema e la costurile de intretinere. Sunt multi care il fac tigaie(la logan ma refer), iar dupa cateva luni isi cumpara si ei, pt ca e o masina pe care romanii si-o pot permite mai usor decat alte marci straine.

                      Comment


                      • #56
                        Raarrrrrrrrrrrr o masina mai urata! Bai nene.. Nu imi dau seama ce e in capul cumparatorilor unei asemenea uratenii.. Chiar nu le plac masinile deloc???
                        Nu ma intereseaza ce plusuri are, Logan e Miss Univers pe langa Symbol.
                        Bai nici mort nu m-ati prinde in asa ceva.
                        Ce e mai rau e ca vad ca sunt din ce in ce mai multe prin Bucuresti.. Imi vine sa vomit la orice pas.
                        Last edited by Marius; 5 November 2008, 23:00.
                        numar secundele

                        Comment


                        • #57
                          Daaaaa, mai ales pe langa noul Symbol....E foarte frumos Loganu ))))
                          Cel putin la interior e urat cu spume noul Clio cu cur, pardon, Symbol. )
                          Mai fain era ala vechi de acu ~12 ani

                          Comment


                          • #58
                            Gata nu mai e loganu cutie de chibrit?A devenit miss univers .Bun asa...
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Ce vorbesti, pe langa nou' Symbol e cool ))))))))))))))))
                              Cred ca asta PH2 s-ar putea compara chiar si cu noul Megane )))))))))))))
                              Asta mai ales ca are usi cu maner la interior, coool, toata lumea vrea fetele astea.

                              Comment


                              • #60
                                Cel putin...
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google