Promotiile Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promotiile Dacia

    Pareri despre promotiile propuse de Dacia pentru modelele sale...
    Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

  • #2
    o pacaleala
    cum e mai tot timpul
    sigpic Alexandria

    Comment


    • #3
      Buna seara. Foarte bune promotiile Dacia , ceva senzational - fantastic. Pentru Logan exista ceva, dar numai pentru leasing si rate, cine doreste cash parca nu este asa bine vazut de inteligentii de la Dacia. Cireasa de pe tort vine de la Sandero pentru care este oferit luna aceasta ABS gratuit ( pana acum era in standard ) , acum este la super-oferta gratuit !!!! Gandirea Dacia in ceea ce priveste reducerile de de pret si ofertele este cel putin bizara -- ca sa nu spun idioata -- isi merita soarta daca vor continua pe aceeasi linie. Numai bine !!!

      Comment


      • #4
        dacia nu are reduceri de pret. doar de dotari (mai taie cate una de pe lista, sau pune piese de genul: pe asta punem, pe urmatoarea nu, pe cealalta da, si tot asa). si abs-ul de la sandero e gratis, dar isi scot banii pe alta parte mai mult ca sigur. pentru logan nu exista nici o oferta. oferta pentru leasing e o pacaleala. nu platesti primele 6 rate acum, le platesti la sfarsit. asa ca sa cante in alta parte cei de la dacia ca nu mai iau de la ei niciodata ligheane
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          sau daca au vreo oferta ceva cand te duci la ei iti arunca : ne pare rau in limita stocului disponibil )
          sigpic

          Comment


          • #6
            Probabil s-au obisnuit cu alura de "cea mai bine vanduta masina de pe piata", si din starea asta nu au mai iesit. Concurenta din pacate nu doarme.
            Ei in loc sa faca ceva care intradevar sa atraga clienti, mai ales acum in perioada asta....... umbla cu vrajeli de genul nu platesti acum cateva rate , dar stai linistit ca le vei plati. Un discount sanatos, sau o dotare extra cu niste obtionale, eu zic ca i-ar scoate din ceata.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • #7
              prost din partea lor daca asa s-au obisnuit. orice invat are si un dezvat, asa ca ar trebui sa lase fruntea mai jos, si sa faca si ei niste promotii adevarate
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                da asa este au reduceri de piese poate la baga ca optionale ca eu la supernova becul la mersul inapoi pe stanga era optional poate fac le fel acum cu bara stabilizatoare la unele modele

                Comment


                • #9
                  Pana nu o sa scada cursul euro vanzarile dacia o sa fie in impas.

                  Comment


                  • #10
                    DACIA habar nu au sa faca reduceri . Nu stiu ce sunt alea ... sunt atat de praf . DE fapt daca te intereseaza vreun pret la o componenta pretul ti-l ofera DEALER-ul deci nu Dacia face reduceri ci Dealerii. Eu am primit de la Delta Plus Pitesti reducere(impropriu spus pt ca erau optiuni in PLUS) pt PH2 fata de altii care au cumparat in septembrie
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • #11
                      cand ti se urca la cap e rau de tot.astia de la Dacia cand s-o alege prafu de firma lor ia sa vezi cum dau doua la pret de una si tot no sa cumpere nimeni ca vor fi oferte care le strica socoteala.in maxim doi ani daca mai tine treaba cu criza o sa mai vedeti doar filme cu uzina de la dacia.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • #12
                        tipic romanesc, ca la fotbal, dai un gol si bagi echipa-n poarta. te aperi 89 de minute, iei 4 goluri dar la sfarsit zici ca te-a furat arbitrul, ca statul nu te-a subventionat, ca nu te-a protejat...ce mama dracu, mah, statu roman tre sa protejeze o firma a statului francez? voodoo...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          "Dacia s-a angajat sa prezinte o oferta comerciala proprie, doar in favoarea clientilor care vor beneficia de programul Remat 2009, de indata ce acesta va fi lansat" Stie cineva care este oferta? Probabil una nesemnificativa sau neaccesibila .Dar care e?

                          Comment


                          • #14
                            scheiss egal, eu vreau sa-mi pastrez si dacia veche, am pastrat-o si cand mi-am luat primele 2 loganuri. daca ma obliga s-o dau la rabla ca sa-mi faca reducere, nu-mi mai iau logan...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #15
                              daca vor sa dea o promotie reala ,atunci sa vanda masinile la un curs mai mic
                              asa castiga oamenii
                              pentru ca venitul e la fel ca atunci cand a fost acel curs
                              sigpic Alexandria

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google