Promotiile Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by alindrgn View Post
    la noi prima versiune este ambiance.
    ...mai nou, pe site-ul dacia prima varianta de echipare e Logan

    Comment


    • #77
      am aflat. mersi oricum pentru raspuns. este de fapt lansarea versiunii de baza din ungaria, in romania
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #78
        Cu Dacia, primavara asta nu ai griji!

        În perioada 31 martie 2009 – 4 mai 2009, poţi comanda Noua Dacia Logan începând de la 4995 euro cu TVA, (avantaj client şi prima de casare* incluse), plus 4 ani garanţie sau 120.000 km**. Credit auto cu avans 0 şi o rată de 76 euro/lună***, plus un an casco gratuit.



        Dacia Avantaj

        Pentru Noua Dacia berlina comandata in perioada
        31 martie 2009 – 4 mai 2009, Dacia iti ofera un Avantaj client de până la 3800 RON****, 4 ani garantie sau 120.000 km**.


        Deci au adaugat un an casco gratuit de luna asta la oferta.
        Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

        Comment


        • #79
          Ce trebuie inteles prin acest "Avantaj client de pana la 3800Ron"?

          Comment


          • #80
            Adica prima de casare...
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #81
              Daca te iei dupa asta nu sunt sigur ca reprezinta prima de casare.Acolo este delimitata clar prima de casare.
              Am intrebat deoarece se spune "Avantaj client DE PANA LA 3800 Ron"ori se stie ca prima de casare este de 3800Ron fara nici un fel "DE PANA LA".

              Comment


              • #82
                Avantajul client e reducerea facuta de Dacia care e pana la 3800 Ron(in functie de model). inclusiv si un an garantie extinsa.
                Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                Comment


                • #83
                  Si in ce conditii e maxima, adica 3800Ron?

                  Comment


                  • #84
                    prestige...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #85
                      Maxima e pentru modelele Laureate si Prestige si consta in 2600 ron reducere din pretul masinii plus un an garantie extinsa(optiune care e 1200 ron si o ofera ei cadou) rezulta 3800 ron
                      Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                      Comment


                      • #86
                        io de exemplu nu vreau garantie extinsa, vreau sa-mi reduca pretul. iar ne baga pe gat jante de aluminiu si abtibild cu "logan" pe praguri pt abs, cum au facut cu modelul ambition la inceput...al dracului "avantaj" client
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #87
                          Am intrebat si eu la dealer dar au spus ca nu se poate alege altceva. Eu as fi vrut airbaguri laterale in schimb dar au spus ca nu se poate asta e promotia.
                          iese o reducere de 1550 E cumulat Rabla si reducerea Dacia+un an garantie extinsa +un an casco gratuit asta e promotia de luna asta.
                          Last edited by soto_adler81; 2 April 2009, 18:33.
                          Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                          Comment


                          • #88
                            Acum da, poti sa spui ca se simt la buzunar promotiile Dacia.

                            Comment


                            • #89
                              Tot sunt praf reducerile astea . Ei inca nu scad preturile pentru ca inca se cumpara , dar o sa se termine si treaba asta
                              1.6 MPi Icy White

                              Comment


                              • #90
                                E o reducere de 650 E aproximativ, decat nimic tot e bine
                                Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google