Promotiile Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    salutare.puteti sa-mi spuneti si mie,prin prog rabla,ce rata se pune pe luna si cat trebuie sa mai dau eu din buzunar in afara de asa-zisa prima de casare?

    nu este nimeni?
    Last edited by giny; 3 April 2009, 01:04. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #92
      pai zi-ne la ce masina te-ai gandit si pe cati ani vrei creditul. calculul ti-l face destul de exact site-ul dacia. alegi noul logan, dai configurator si acolo iti iei ce-ti place. daca nu-ti iese, zi-ne ce ti-am cerut la inceputul postului si iti face cineva calculul
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #93
        pai nu conteaza ce model,logan nou sa fie.ma gandeam la ala care e 5000 de euro cu tot cu tva

        Comment


        • #94
          aburi si iar aburi.sigur nu lipseste nimic de pe ele?poate au scos o bara un buton ceva de dau ei asa reducere.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • #95
            giny, la raspunsul asta chiar nu ma asteptam. uita-te macar la ambiance, chit ca-i cateva sute de euro mai scump. dar ma rog, daca nu e mai mult, asta e.
            pe cati ani sa fie jucaria? daca dai avans, cat la suta din valoarea masinii? euro sau lei?
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #96
              Avantajul client de 3800lei se da si daca nu ai rabla, asa spune in reclama, iar daca ai rabla primesti 7600
              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by soto_adler81 View Post
                Am intrebat si eu la dealer dar au spus ca nu se poate alege altceva. Eu as fi vrut airbaguri laterale in schimb dar au spus ca nu se poate asta e promotia.
                iese o reducere de 1550 E cumulat Rabla si reducerea Dacia+un an garantie extinsa +un an casco gratuit asta e promotia de luna asta.
                1 an casco gratuit doar pentru credit auto sau si pentru cash?

                Comment


                • #98
                  Subject: Re: care e avantajul client? 21 de euro???!!!
                  Buna ziua, Dacia ofera in aceasta perioada un avantaj client de PANA LA 3800 LEI Ce inseamna: pentru varianta de baza se primeste o reducere de 20 euro + 1 an garantie extinsa sau 120000 KM pentru variantele ambiance si preferance reducerea este de 300 euro + 1 an garantie extinsa sau 120000 KM pentru varianta laureate si prestige reducerea este de 600 euro + 1 an garantie extinsa sau 120000 KM 1 an garantie extinsa sau 120000 KM = 235 euro cu stima Manager Vanzari Stefan Nicolae....raspuns primit de mn pe mail

                  aaaaa...uitati si mailu pe care l-am trimis celor de la adras bucuresti...
                  Am o nelamurile,matematica zic eu,care este valoarea reala a acestui "avantaj client" daca in final se ajunge la 4995 euro per logan?Din calculele mele,simple de altfel, 5900euro-883,72euro(de la rabla)=5016,28euro.....astfel reiese un avantaj client de...21,28 euro,nicidecum 3800ron.As dori sa imi dati ceva lamuriri la acest aspect. Va multumesc
                  Last edited by iulianyyy; 6 April 2009, 23:40. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #99
                    FRateeee ce tzepari De fapt cam asa sunt toti . Ati vazut cu criza imediat au scazut din adaos-uri , la ce preturi de merzane aveau
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • Am dat comanda la jumatatea lui martie si am prins o reducere de 600 de euro si garantia extinsa de la 3 la 4 ani.

                      Comment


                      • Frate .. toate ofertele care le gasesti pe pitata sunt mari tepe

                        Comment


                        • pai normal ca-ti bbaga pe gat vopsea metalizata si garantie extinsa, chestii pe care nu le vrei, cand de fapt te intereseaza sa scada pretul de achizitie, nu sa-ti dea gratis nu stiu ce inutilitati. oricum nu-ti schimba discurile in garantie, iar motorul pe benzina cel putin, nu pica nici daca-ti bati joc de el in ultimul hal. neinteresanta momentan "oferta" celor de la dacia, singurul avantaj al lor e ca au totusi preturile mai mic decat concurenta si daca iti lipsesc aia 2500 euro pana la megane3, tot la logan ramai...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.

                            Ce ziceti de asemenea oferte?
                            Mie mi se par super ofertele astea.

                            Comment


                            • Sunt versiunile mai slab dotate. Daca aveau si AC atunci era destul de avantajos (si nu cred ca poti cere sa ti se puna AC, cred ca aceste masini la promotie sunt cele pe care le au dealerii si/sau Dacia pe stoc si pe care nu le-au putut vinde, de aceea fac aceasta reducere).

                              Later Edit: Au in schimb niste promotii interesante la piese si accesorii. Ce mi-au atras atentia sunt machetele de Sandero, Logan, Logan Van la 6,9 lei bucata (sunt 12 modele) plus miniatura Prestige - 26 lei.

                              Off-Topic: Cine stie ce e modulul de hiperfrecventa pentru Logan Van? Ca eu inca nu am auzit de asa ceva...
                              Last edited by MAVERICK_SS; 11 June 2009, 22:45.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pentru unii conteaza foarte mult reducerile oferite de Dacia.
                                Chair daca este vorba de versiuni mai slab dotate, reducerile nu sunt de neglijat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google