Noile Modele DACIA - Lansare Probabila 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bro View Post
    revista aia e veche rau. nu stiu cat mai conteaza ce-i acolo...
    scuze, postasem in topicul gresit. prea multe tab-uri deschise, prea putina concentrare.

    Comment


    • Oare dupa 30 de mii de km pe drumurile partiei o sa troncane plasticele in ea ca la Logan?

      Comment


      • Aline eu am cu Loganul aproape 70 000 km si crede-ma nu zdrangane nimic si vreau sa zic ca a fost zdruncinata la greu pe drumurile patriei , depinde si cum isi intretine fiecare masinuta. Singura problema care-mi sta pe creier sunt acele punctulete mici de rugina sub cheder dar se va rezolva in primavara cu totu . Numai bine
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Referitor la preţ: nu există încă o estimare oficială?

          Comment


          • Dupa cum am mai spus se estimeaza ca Duster 4x4 1.5 DCI 110 CP "Prestige" ar fi 17000 Euro, si ar avea chiar si scaune incalzite pt locurile din fata.
            Estimarea o am de la un prieten care lucreaza la RTR.

            Comment


            • Sunt curios ce dotari are masinuta iar cu un xenon arata si mai mortal ... parerea mea :-))
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

              Comment


              • xenon...clima bizonica....jante sport..pachet sport... oo daaa.....si alte prostii la pret de 15000 de euro..sa fim seriosi...

                Comment


                • Nici eu nu cred in pretu' ala pe care l-ai scris ... poate un 20.000 E ... :-))
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • Am vazut din poze..ca tot tambur are pe spate.Pana acuma n-am vazut nicio masina cu ESP si cu tambur.Pe promotor scrie ca o sa aiba esp,scaune din piele.. etc
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • uitate la sx4...ford focus 2.0 benzina...si lista poate continua

                      Comment


                      • bai frate, ajung la concluzia ca dementa romanului se reduce la tamburul de pe spate la logan. mama lui de tambur, focus-ul de 1300 de kile si 116cp, are esp si merge de-l duc dracii cu tamburi pe spate, numa la logan trebe disc. zgura mamii ei de masina de curse...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Relax,nu-s distrus dupa disc spate.Nici ca Loganu are tambur nu ma deranjeaza,franeaza bine si asa doar ca din cate masini am vazut cu ESP,toate aveau discuri spate,deaia am si intrebat.E o greseala de a mea.
                          Cumpar volan de Duster

                          Comment


                          • Daca vreti discuri pe spate la aceeasi bani nu va mai luati Duster full, luati un micut Clio RS nou-nout si nu va veti mai plange.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • iara comparam mere cu pere?

                              Comment


                              • Da mere cu pere. Acu sa fac si eu misto. Astept Duster 3.0 V6 biturbo cand o sa il scoata cei de la Dacia . Oameni buni , motoarele sunt mai mult decat decente , logan 1.5 dci , 85cp m-am dus cu el la 175(168 declarata ) km/h ora , sunt momentan pusti , si consider o viteza mai mult decat suficienta pentru drumurile patriei. La SUV , poate o sa avem cred eu , la cel de 85cp o viteza de 158 km/h ( parerea mea si cu care te vei duce 160 km/h ) . Mai mult ce vreti ??? X5 prinde 200 km/h ( ma refer la 3.0 diesel) sper sa nu ma insel. Eu spun ca va fi o investitie mai mult decat buna acest duster. Va fi o masina buna la toate , pret decent si dupa cum ne-am obijnuit , revizii ieftine . Parerea mea , concurenta va avea foarte mari probleme cu duster-ul nostru. Legat de frane , puteti face o "ignoranta" si sa cumparati sitemul de franare de pe un menage rs ( se gasesc in germania la dezmembrari , nu vreau sa mint dar costau cam 650 de euro etrierii , suportii etc , fata spate ) si montati pe duster , asta ca sa nu mai aveti stresul "tamburii frate....." Scuzati oarece greseli "anagramaticale" , am scris in graba
                                Last edited by Nimeni; 18 December 2009, 16:52. Reason: :D

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google