Noile Modele DACIA - Lansare Probabila 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, frumos, s se pot vedea si detalii ale bordului, nice
    imi place carcasa de deasupra cadranelor, e in genul carcasei de pe megane
    au utilizat frumos si spatiul acela gol de pe prelungirea bordului in jos, prelungirea de sandero care o si avem cativa pe masini, adica au pus bricheta si acel buton pentru tractiune intre bord si locul de pahare
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • Legat de limuzina MCV a scris in ziar ca este un proiect al unui student pentru facultate,nicidecum viitor model.
      sigpic

      Comment


      • Dar multi discuta despre proiectul tanarului ca si cum ar fi un preupus viitor model Dacia
        sigpic
        TM 01 DEO

        Comment


        • asta nu e ...clar...dar nu se stie daca-i reuseste, poate alta firma de modificat masini in limuzine o fi interesata de asa ceva
          se stie ca la noi presa si tv-ul fac orice pentru audienta si pentru a vinde ziare si reviste...din pacate...
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • Sunt atatea opinii aici...am citit cred ca 100 si acum sunt confuz.
            pan la urma, in afara de duster care imediat va fi lansat oficial, vor mai fi si alte tipuri de caroserii? vor fi noi sau distinse tot din logan?

            Comment


            • Comment


              • este interesant....dar de la modelul asta pana la produsul finit e cale lunga!e bine ca incep sa faca o gama mai diversificata de masini!

                Comment


                • Imi pare mai degraba o aberatie a celor de la Capital.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • O data si o data or sa scoata si un model ca acesta, asta lipseste din gama.

                    p.s. Am vazut la reprezentanta Dacia Duster, intreadevar e frumoasa imi place tare mult
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • nu cred ca monovolumul se va vinde prea mult la noi in tara. dar oricum dacia nu mai e din si pentru romania, produce pentru piata internationala. asa ca se poate vinde linistit in alte tari masiv, in timp ce pe la noi abia s-o vedem. nu gasesc nimic in neregula cu asta.

                      interesant e ca cei de la dacia/renault nu dorm deloc. abia au apucat sa lanseze dusterul si deja testeaza trenuri de rulare pentru modelul urmator. asta in conditiile in care noua generatie de logan e anuntata pentru 2011 sau 2012. e oarecum de inteles ca vor sa profite cat mai mult de pe seama crizei asteia, sper totusi sa mentina ritmul si mai apoi.
                      Last edited by bro; 15 April 2010, 18:48.

                      Comment


                      • da a fi bine un nou logan,dar calitatea si fie mai buna la interior si pretul mai accsibil.133cp????se poate si mai mult zic eu.voi??

                        Comment


                        • tu din ce pom ai picat cu postul asta? imi miroase a clona unui user pus pe scandal.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google