Au Aparut Poze Cu Dacia SUV

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia SUV

    Poze reale de data asta. Sursa: daciacIub
    Attached Files
    Last edited by catalinux; 2 July 2009, 22:37.
    sigpic

    Comment


    • tocmai vroiam sa le pun bine ca m-am uitat la ultimul post.... mi-ai luat-o inainte ..... arata foarte bine ... aduci ceva cu x-trail dar e pe platforma lui qashqai.... si cu pathfinder la partea din fata ... la faruri ... un pas foarte mare pentru dacia ..... bravo lor....!
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • Despre motorizari n-a rasuflat nimic?-pare draguta masina si in acelasi timp poate fi un compromis pentru toate tipurile de trafic(urban, extraurban) si deasemenea off-road.
        Eu sper macar la motorul 1,9 dCi iar pentru benzinar deocamdata ma abtin.

        Comment


        • Mie sincer mi se pare cea mai urata masina din gama....Cred ca seful de design de la renault si-a uitat ochelarii acasa, cand a aprobat acest desen. E urata cu crengi, parerea mea (subiectiva si personala). Seamana din spate cu Ssang Yong. Sunt oripilat, sincer va zic. Ne facem de ras. oata stima pt Logan ph1 si ph2, pentru "sandel.... Da' asta le intrece pe toate
          Last edited by comiflor; 3 July 2009, 01:07.
          To be or not to be....???

          Comment


          • nici mie nu-mi prea place, mai ales partea din spate, care este total neinspirata...Astept totusi sa vad cand va fi lansata oficial

            Comment


            • Eu zic ca partea din spate si lateral mai arata cumva,in schimb la fata parca au uitat sa ii mai puna ceva,parca e neterminata.

              Comment


              • au cam uitat prin toate partile sa mai puna una-alta...partea buna e ca vom avea si noi lada niva noastra de la dacia. nu m-ar mira sa se numeasca dacia niva
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Urata, foarte urata!!! Si asta e o parere personala,dar tot e urata frate!

                  Comment


                  • Asta e masina ? E urata rau, cred ca era orb ala de a aprobat proiectul dar si ala de la desenat.
                    Sa ia tata un chinez sa le deseneze ca aia scot masini pe banda rulanta si ieftine.
                    Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                    Comment


                    • la ce sa te astepti de la Renault, toate modelele inclusiv dulapul de Logan sunt sub orice critica la design...noroc ca sunt putin mai fiabile ca vechia Dacia...

                      Comment


                      • Se continua discutia aici. E un thread cu poze mai apropiate de realitate, mai nou si mai oficial.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google