Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dat comanda azi 24.03.2016 in Bucuresti, termen 14.04.2016. Logan MCV alb, 0.9 Tce+pack securite. Reducere 800 euro, oferta pana pe 31.03 cu conditia sa aveti inca un membru de gradul 1 in familie detinator de dacie.

    Comment


    • Ce termen scurt mi se pare...
      Este oficial, programul "rabla" incepe pana pe 15 aprilie....deci sper sa am masina noua in concediu de Paste.

      Comment


      • Eu am dat comanda pe 18.03.2016..termen de livrare 16.04.2016 dar din reprezentanta au spus ca e posibil ca masina sa ajunga pe 31.03.2016. Se poate?

        Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

        Comment


        • Eu am dat precomanda 14.03.2016 si termenul de livrare e pe 06.05.2016 ... cam mult dar asta e ... Tot ce sper e sa vina pana de paste

          Comment


          • Eu am dat comanda undeva in jurul datei de 15.02.2016, si iese din productie luni, pe 28.03.206, desi, initial, termenul era de 24.04.2016 [emoji1]

            Sent from my SM-G901F using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by indrecan_c View Post
              Ce termen scurt mi se pare...
              Este oficial, programul "rabla" incepe pana pe 15 aprilie....deci sper sa am masina noua in concediu de Paste.
              Zi-ne si noua pe ce te bazezi cand ai spus asta despre programul Rabla 2016.
              am cautat aseara si nu am gasit nimic decat preinsrieri la Dacia si Nisann, precum si articolele vechi din ianuarie despre cumularea programelor Rabla si Prima Masina?
              o zi buna

              Comment


              • Programele anul trecut se puteau cumula,dar atentie marita la programul prima masina

                Comment


                • Avem primele detalii despre Programul Rabla 2016: va începe la jumătatea lunii aprilie ÅŸi va include două componente dedicate maÅŸinilor electrice.

                  Acolo am citit

                  Comment


                  • depinde de masina respectarea termenului de livrare, stiu ca la Stepway se sta mai mult. De la 1 Mai stiu ca baga si cu cutie robotizata (manuala fara pedala de ambreiaj ca schimba un motoras). La noi lansari e si cerere mare plus ca se comaseaza si cu programul rabla. Aduceti-va aminte cand s-a lansat stepway ca stateai cate 5 luni sa o iei.

                    Comment


                    • eu mi-am comandat logan 0.9 gri platine, fara dotari in plus, dar mi se pare un pic cam mare termenul. Dar astept ca o iau prin programul rabla , deci chiar nu ma grabesc

                      Comment


                      • Am dat comanda astazi pentru logan prestige 1.2 culoare blue cosmos,navigatie si cruise control.Am aranjat si pentru senzori parcare,cotiera si presuri noroi cu montaj in reprezentanta.Am beneficiat de fidelizare dar astept rabla si atunci fac transfer.Mi-au dat termen de livrare saptamana 20 adica pe la jumatatea lui mai.

                        Trimis de pe al meu P5_Energy folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Cat te-a dus toata distractia?
                          La amg mi-a dat reducere la pretul de lista de 500 euro si inca 1500 fiind rabla, la pretul de lista de pe dacia.ro la orice model
                          Eu sunt in carti pentru un 0.9 gpl, vreau metalizata in plus si cruise control
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Doar rabla,pret de lista 10157.

                            Trimis de pe al meu P5_Energy folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by vio.tudor View Post
                              Am dat comanda astazi pentru logan prestige 1.2 culoare blue cosmos,navigatie si cruise control.Am aranjat si pentru senzori parcare,cotiera si presuri noroi cu montaj in reprezentanta.Am beneficiat de fidelizare dar astept rabla si atunci fac transfer.Mi-au dat termen de livrare saptamana 20 adica pe la jumatatea lui mai.

                              Trimis de pe al meu P5_Energy folosind Tapatalk
                              Prin presuri noroi, te referi la cele din interiorul masinii? Sau cele de la pasajele rotilor?

                              Sent from my SM-G901F using Tapatalk

                              Comment


                              • La ambele,cele de interior costa 157 si cele de la roti 180.

                                Trimis de pe al meu P5_Energy folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google