Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Firma Renault e prea mare ca sa moara.
    Poate pe viitor sa mai inghita cateva firme asa cum a facut si cu Nissan.
    sigpic

    Comment


    • produs turcesc

      Ca sa linisesc apele postez si avizul... Unii mai si lucreaza..
      il am si integral ca pdf dar din pacate nu la o calitate atat de buna.
      In el nu-s trecute alarma, covorasele si manopera gratuita la revizii pt 100k km(cu conditia achizitionarii pieselorde la ei).
      atat pe tema asta de la mine
      Attached Files

      Comment


      • Nu te supara ... dar eu nu inteleg nimic din acel print screen ... poate ne poti detalia.
        Merci
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Deci ai o proforma de 11970,62E iar pretul de lista pentru configuratia ta este...???(in afara de navigatie nu s-ntelege nimic la optionale) + "alarma, covorasele si manopera gratuita la revizii pt 100k km(cu conditia achizitionarii pieselor de la ei").

          Originally posted by lucius_1982 View Post
          In Bucuresti la Meridian Vest. Dealerii brasoveni sunt cam "scotieni" la discounturi, accesorii, etc.
          Accesoriile le-am inteles dar discount-ul?

          Comment


          • promit sa revin cu unul mai calitativ. deci config este laureate 1.5 90+medianav+harta europei+pack securite+bleu persan=pret lista 12300+40 trusa. Discountul e de ~370 euro (echiv 3%)+ celelalte mentionate.
            Oricum abia acu am obs ca e gresit ceva la datele mele. In loc de BV a trecut B. Maine-s la ei. Si cu greva asta..

            Comment


            • Poti sa ne spui tu cat ai primit garantie trei ani sau mai mult?
              Merci.
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Florin, eu am primit 500 E discount pt ca am mai cumparat de la ei MCV-ul in 2008 si Solenza nu mai stiu in ce an, si un an de garantie extinsa gratuit. Avans achitat in noiembrie, masina ridicata pe 2 feb.

                Comment


                • Si ce pret de catalog a avut masina ta?

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Acesta este si bonul meu de comanda.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Stoicane tu ai luat acest laureate cu reducere de 2% doar si ai luat`o pe firma , asta iti garantez eu ...am acelasi pret astazi am vandut o asemenea masina dar neagra , si asta e pretul de 10966.62 daca ii aplici o reducere de 2% la pretl 11.190 euro (pret lista cu optionale ) , dar doar daca esti persoana juridica .
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • Eu am primit un amarat de set de covorase, dar livrarea a fost in 48 de ore de la platirea unui avans de 5%.
                        soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                        Comment


                        • cum ai obntinut cei 3 daca nu esti persoana juridica lucius_1982 ?
                          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                          Comment


                          • Am pomenit eu de o reducere mai mare de 2% si covorase cadou?
                            sigpic

                            Comment


                            • In legatura cu noul logan gpl.
                              Raspuns vocea clientului: "Buna ziua,

                              Referitor la solicitarea dumneavoastra va recomandam sa contactati Agentul Agreat Dacia la care ati efectuat comanda vehiculului si sa solicitati un termen previzional de livrare."

                              Asta fac din decembrie. Se pare ca astia nu prea vorbesc unii cu altii, sau doar arunca problema de la unul la altul.

                              Comment


                              • Am facut comanda la un Logan 2 laureat la sfarsitul lunii februarie, am platit avansul si mi-au spus ca termenul de fabricatie este a 15-a saptamana din an, adica mijlocul lui aprilie iar, livrarea la reprezentanta va fi cam de o saptamana sau 10 zile.Ieri am fost sunat de la reprezentanta, anuntandu-ma ca luni(25.03) masina iese de pe linia de fabricatie si imi va fi livrata pana la sfarsitul saptamanii.Mentionez ca am cerut o configuratie cu mai multe optionale altfel, masina mi-ar fi fost livrata intr-o saptamana de la plata avansului.Cred ca termenul de livrare depinde si de reprezentanta, de cat de mult vor sa fie pe plac clientului.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google