Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce inseamna mai multe optionale?
    sigpic

    Comment


    • Inseamna media nav,cotiera, pack securite.

      Comment


      • Am intrebat pentru ca in momentul cand am cumparat eu toatea aste erau pe stoc , mai putin cotiera si culoarea.
        Cum cotiera nu m-a interesat , a fost diponibila imediat (3 sau 4 zile a durat sa o aduca din parcul auto)
        Last edited by stoicanu; 22 March 2013, 16:15.
        sigpic

        Comment


        • Nu depinde si de dealer ca in momentul cand lansam masini in fabricatie ne dau un termen de livrare si cand a facut comanda el au avut o masina care iesea mai repede din producutoe , doar au modificato cum a vrut el si nu i=a schimbat termenul de fabricatie .. dar in legatura cu cotiera aia nu stiu de ce ai comandato .. mie unu mi se pare foarte aiurea cotiera care o pun de fabrica .. ai sa vezi ...
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • Probabil la fel ca si la mine - atunci cand am dat comanda - omul si-a dorit o cotiera in masina. Si daca nu a vazut-o pana acum deloc a presupus ca va fi una ok ... in realitate am vazut cu totii cat de ok este . ... Si din ce am vazut eu pana acum nu exista nicio masina in show room cu cotiera montata - deci nu a avut unde sa vada cotiera live.
            Merci
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Eu am vrut si cotiera si piele dar omu nu a recomandat cotiera si an renuntat la ea si petru piele avea termen de livrare cam 3 luni iar la culoare ce sa nimerit numai metalizat sa fie.
              Probabil acesta e motivul pentru care mi slivrat masina repede.
              sigpic

              Comment


              • Posibil sa vati dreptate, nu am vazut cotiera ,dar la masina anterioara am avut si m-am obisnuit cu ea. Poate am aruncat banii pe fereastra, vom vedea, cu toate ca la loganul vechi dupa ce am schimbat doua cotiere cumparate din bazar ,am luat una din reprezentanta cu aprox. 300lei si am fost multumit.Acum voi vedea cum va fi.

                Comment


                • La loga GPL nici in acest moment nu au accept pt a-l introuce in fabricatie .. deci cine si-a dat comanda la gpl s-ar putea sa ii prinda toamna sau sa se reorienteze ....
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • Raspuns Vocea clientului:
                    Buna ziua,

                    Referitor la solicitarea dumneavoastra va informam ca termenul previzional de livrare pentru vehiculul comandat de dumneavoastra este finalul lunii Mai 2013. Pentru a afla cu exactitate termenul, va recomandam sa tineti legatura cu Agentul Agreat Dacia ASV Brasov.

                    Si uite asa se asteapta jumatate de an pentru o masina. Cine zicea ca Logan e masina de serie...? Mie mi se pare chiar exclusivista.

                    Comment


                    • Nu mai fi asa suparat.
                      Al meu Boss asteapta noul S class din ianuarie.
                      Au zis ca in ianuarie se poate comanda,dupa aceea sa amanat in martie acuma sa amanat in septembrie si o sa il aiba in 2014.
                      Deci se intampla si la case mai mari.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by taf View Post
                        Cine zicea ca Logan e masina de serie...?
                        Originally posted by Archangel80 View Post
                        Mama ce cifre. M-au dat pe spate...not. Parca-s serii limitate Lamborghini.
                        Acum la modul serios, au multe comenzi pentru afara si intai le onoreaza pe acelea. Produc si Symbol....au multe pe cap. De asta si termenele mari. La noi vanzarile sunt foarte slabe si se axeaza pe exporturi, decaland termenele de livrare in tara.

                        Comment


                        • gandeste-te ca un stepway comandat in ianuarie ... am termen la el saptamana 20 /2013 ,aia inseamna ca vine dupa pastele ortodox ....
                          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                          Comment


                          • Sti cum e vorba aia 'lucru bun la 9 luni'
                            sigpic

                            Comment


                            • ceva noutati cu termenul de livrare ?
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • tatal meu a fost azi anuntat de dealer ca putem ridica masina. 1.2 16v GPL.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google