Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare ! E primul meu post pe acest forum.
    Deocamdata in calitate de client "care sta la coada" Se pare ca va ajunge la sfarsitul lunii un Logan Laureat 1.2 bleu persan care va inlocui vechea Dacia SuperNova din 2002 ! :-)
    Reducerea de 500 eur aplicata modelelor din 2012 (in cazul in care le mai gasesti...) e dataorata "degradarii morale"de 1 an vechime. In acte va aparea 2012 iar la o eventuala revanzare ar fi un mic inconvenient...
    "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
    "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

    Comment


    • Nu mai au logan "din 2012" pe stoc inca din februarie...asa mi-a zis cucoana de la dacia!
      Keep walking...

      Comment


      • La inceputul lunii august se pare ca au mai fost "cateva". Mi-au fost propuse si mie.
        Era vorba de Logan II (cel nou) fabricat in noiembrie-decembrie 2012.
        "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
        "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

        Comment


        • Inseamna ca incompetenta cu care am vb eu batea campii! Oricum...multi ametiti/ametite lucreaza pe la dealeri! Am dat si peste unii cu care am facut drive-test...habar nu aveau de nimic! Erau realmente capcane! Incercau ei sa-mi vanda nu stiu ce gogosi...dar total pe langa subiect!
          Una peste alta...parca n-as lua ceva fabricat in 2012...si care a zacut nu stiu pe unde!
          Keep walking...

          Comment


          • Eh , parcarea uzinei nu e sant.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • Vreau sa va prezint si eu noua mea masina comandata pe 15 august, ajunsa in Showroom pe 28 august dar ridicata azi, din lipsa de timp, pe 03 09 2013. (Rog un moderator sa ma ajute sa uploadez fotografiile in sectiunea My Ride. Nu reusesc sa urc foto doar link-uri)
              "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
              "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

              Comment


              • Asa de repede ti-au adus-o? Sau o aveau in stoc intr-o alta locatie?


                Sa o stapanesti sanatos si cat mai mult kilometri fara probleme cu ea!!

                Comment


                • Originally posted by jonnie007 View Post
                  Inseamna ca incompetenta cu care am vb eu batea campii! Oricum...multi ametiti/ametite lucreaza pe la dealeri!
                  subscriu .. am patit-o si eu la CT

                  Comment


                  • Eu comandat noul MCV pe 17 iulie si am livrare in spatamana 40, adica inceputul lui octombrie.

                    Comment


                    • OHO! ai asteptat si inca mai ai de asteptat Oliver! consider ca e totusi cam mare timpul de asteptare!

                      Ready2rumble sa vezi cand am facut drive test...unul cu duster, unul cu logan 2 1.2 acces...era unul mai gasca ca altul...habar nu avea ce sa-mi zica...ce face aia...ce cutare...praf amandoi flacaii!
                      Last edited by jonnie007; 3 September 2013, 20:36.
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Am auzit una super ieri! Cine comanda sandero are termen de livrare la sfarsitul lui ianuarie! wow!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Gata!!! De ieri sunt Loganist cu acte.

                          Am ridicat ieri masina, laureat 0.9 tce. Comanda facuta in 21.iunie.2013.
                          Facut un drum de 350 km Bacau - Bucuresti, mi-a placut mult cum merge, consum 5.3%, cea mai mare parte a drumului dintre sate cu 100 km/h pe CC, in sate cu 60 pe limitator.
                          Venind de pe Matiz, am fost chiar impresionat. Nu am simtit nevoia unui motor mai mare.
                          Last edited by Dangulica; 11 September 2013, 09:08.

                          Comment


                          • Felicitari Dangulica! deschide un topic la my ride si prezinta-ne cum se cuvinte dihania! Asteptam inclusiv pozele de rigoare!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Originally posted by jonnie007 View Post
                              Inseamna ca incompetenta cu care am vb eu batea campii! Oricum...multi ametiti/ametite lucreaza pe la dealeri! Am dat si peste unii cu care am facut drive-test...habar nu aveau de nimic! Erau realmente capcane! Incercau ei sa-mi vanda nu stiu ce gogosi...dar total pe langa subiect!
                              Una peste alta...parca n-as lua ceva fabricat in 2012...si care a zacut nu stiu pe unde!
                              "Incompetentă"??!?? hm, ce urĂ¢t! Mie tipa mi-a spus că Logan II dci nu are buton de ECO! hm!

                              Comment


                              • Din teste reiese ca acel buton eco la dci nu are nici un efect.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google