Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da....eu la rent a car din constanta, m.a sunat maine sa merg sa dau avansul. 5% si de luni s.at putea da duc si masina..am dosar facut tot....

    Comment


    • si cam pe cand ai livrarea masinii?
      sigpic

      Comment


      • Inca nu stiu exact....maine ma duc sa discut cu agentul....deoarece sunt la munca acum iar maine va tin la curent! Eu sper ca pana la 1 mai sa o vad in curte;)) depinde mult de programul rabla

        Comment


        • Ieri am fost si am vorbit cu agentu de la dacia...si mi-a spus sa merg maine, adica luni sa merg sa platesc 2500 de roni avans la banca! l-am sunat dupa aceea sa il intreb comanda masinii se va face in momentul cand duc pe cea veche la rabla sau luni, si mi-a spus ca luni si nu a putut sa imi dea un termen exact cand va veni...a zis ca de regula o luna sau mai putin de o luna! acum astept sa dea verdictu' astia cu rabla, din ce am inteles de pe 10 se va da drumul! acum sa speram!

          Comment


          • @yonutptr28: Ce motorizare şi variantă de echipare ţi-ai ales?
            Ceva opţionale?

            Comment


            • am ales 1.5 dci 75 cp laureate! am zis ca e suficient, optionale nu am pus nimic are suficent ce imi trebuie...cu timpul o sa o aranjez , niste jentii , folii , muzica..etc! sper doar ca am facut o alegere buna

              Comment


              • Dacă faci mulţi kilometri pe an şi măcar jumătate dintre ei în regim Extraurban, atunci ai făcut o alegere foarte bună!
                După ce intri în posesia maşinii, te aşteptăm să o prezinţi cu lux de amănunte la My Ride!
                Baftă şi ..., aşteptare uşoară!

                Comment


                • multumesc frumos...da astept acum...cel putin o luna sigur....deci inca o sa mai fac naveta cu cea veche, deoarece de seat nu ma ating din cauza consumului :d ...acum este vorba doar de rabdare :d

                  Comment


                  • maine ma duc sa dau si eu comanda la un stepway. Nu inteleg de ce nu am fost anuntat de cei de la dealer mai din timp ca pot sa o comand inainte sa inceapa rabla. Noroc cu forumul. Mersi de luminare ca altfel mai asteptam mult si bine
                    sigpic

                    Comment


                    • De azi am rezolvat oficial...masina o au pe stoc, dar dureaza procedura rabla dar a zis ca pana pe 1 mai daca merg lucrurile bine s-ar putea sa o acasa! azi m-am suit si eu intr-un logan si efectiv am fost incantat chiar mi-a placut pozitia la volan , comoditatea....materialele plastice trebuiau mai imbunatatie dar la pretul asta eu zic ca e acceptabil

                      Comment


                      • w-w-w.gandul.info/stiri/rabla-2014-astazi-se-lanseaza-programul-rabla-2014-12416582
                        azi incepe rabla
                        sigpic

                        Comment


                        • Da, mi-a confirmat si mie dealerul. Maine dimineata merg la dealer cu omul care imi va ceda tichetul ca sa semnam actele.
                          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                          Comment


                          • Originally posted by yonutptr28 View Post
                            De azi am rezolvat oficial...masina o au pe stoc, dar dureaza procedura rabla dar a zis ca pana pe 1 mai daca merg lucrurile bine s-ar putea sa o acasa!
                            Mult a fost, puţin a rămas!

                            Comment


                            • Originally posted by Ampt View Post
                              Mult a fost, puţin a rămas!
                              da abea astept si cum a fost si pilifida...azi s-a confirmat programul rabla...deci este vorba numai de hartii acum!

                              Comment


                              • ce hartii? ca am sunat la ei si au zis ca is povesti. Astia "e" mai in urma cu vestile prin sibiu sau ce ? oricum maine o comand. cand incepe rabla acu nu mai tine de mine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google