Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Să fie într-un ceas bun!

    Comment


    • Mersi

      acum asteptarea e grea
      Last edited by bobbyred; 12 May 2014, 18:34.
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • MCV Ambiance 1.2 achitat integral 24.04.2014, termen de livrare saptamana 26 (sfarsitul lui iunie).

        Comment


        • Să fie într-un ceas bun şi...aşteptare uşoară!

          Comment


          • MCV Laureat 1.5Dci -90Cp -Rogue De Feu - termen de livrare saptamana 26 (sfarsitul lui iunie)

            exact ca, si colegu fdr_ro
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Vă aşteptăm pe amândoi la "My Ride" cu un Jurnal de bord pe măsura (poze, impresii, costuri, primii kilometri şi senzaţia oferită de maşină, etc.)

              Comment


              • Are cineva idee daca se poate schimba comanda dupa ce ai facut-o deja? M-ar interesa sa schimb de pe Logan pe Logan MCV.

                Comment


                • Prin programul rabla nu mege sigur pentru ca am incercat eu sa schimb din Ambiance in Laureate.

                  Comment


                  • Nu merge schimbata comanda initiala......acest aspect mi-a fost comunicat de la prima intrevedere cu reprezentantul de vanzari Dacia-Renault
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • A venit....era intr-un colt al firmei dealerului,stanjenit si retras,ma astepta asa cum eu l-am asteptat cam o luna si ceva.Pe 11.04.2014 am comandat masina.A venit pe 16.05.2015,ora 17.Frumos,silentios,cam somnoros la drum dar nou,econom si ascultator.Laureate,gri platine,motor 1.2 16 v.La 90 km/h am undeva la 2500-2700 turatii.Incerc sa nu sar 3000.Deocamdata e O.K.Buna dimineata.

                      Comment


                      • sa il stapanesti sanatos, multi Km fara aprobleme
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • Originally posted by mimmo View Post
                          A venit....era intr-un colt al firmei dealerului,stanjenit si retras,ma astepta asa cum eu l-am asteptat cam o luna si ceva.Pe 11.04.2014 am comandat masina.A venit pe 16.05.2015,ora 17.Frumos,silentios,cam somnoros la drum dar nou,econom si ascultator.Laureate,gri platine,motor 1.2 16 v.La 90 km/h am undeva la 2500-2700 turatii.Incerc sa nu sar 3000.Deocamdata e O.K.Buna dimineata.
                          Primii 100 km sa nu sari de 3500 rot/min. La 100 km/h o sa ai 3000 rot/min si la 110 km/h 3250 rot/min.

                          Comment


                          • Astazi mi-a venit si mie masina - Logan Ambiance 0.9 tce.
                            Comanda data pe data de 14.04.14, livrata astazi 26.05.14.
                            Am o mare rugaminte( va rog sa ma scuzati ca e offtopic) : cine ma poate ajuta cu schita pentru montajul unei cotiere originale de logan II - cea fara loc de depozitare.
                            Cotiera ce urmeaza sa o primesc nu are nici suruburile de prindere - poate sa-mi spuna cineva de cate am nevoie si ce marime.

                            Va multumesc pt. ajutor si ne revedem pe My Ride in curand.

                            Comment


                            • @pippen Ai PM
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by gold4all View Post
                                Are cineva idee daca se poate schimba comanda dupa ce ai facut-o deja? M-ar interesa sa schimb de pe Logan pe Logan MCV.
                                Poate e prea tarziu dar...SE POATE.

                                Originally posted by fdr_ro View Post
                                Prin programul rabla nu mege sigur pentru ca am incercat eu sa schimb din Ambiance in Laureate.
                                Acelasi lucru l-am facut si eu: Am comandat initial Ambiance apoi am fost "convins" sa cumpar Laureate si ...e adevarat ca a trebuit sa intervin in forta si extrem de hotarat ca nu prea era chef de complicatii.
                                E drept ca nu era comandat efectiv ci doar era "rezervat" atunci cand am predat voucherul apoi dupa cateva zile am revenit si am facut comanda finala pentru Laureat
                                Last edited by Bazilman; 26 May 2014, 21:26. Reason: Automerged Doublepost
                                "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                                "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google