Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, pentru ca ei se ocupa de inmatricularea provizorie.

    Comment


    • Jonnie pui niste intrebari de sta matza in coada.
      Pur si simplu faci un contract de vanzare cumparare sau factura finala o faci pe numele cui vrei tu.
      E la mintea copilului.
      sigpic

      Comment


      • bine ca e matza si nu motan!
        intreb si eu Stoicane! nu dau cu furca!
        Keep walking...

        Comment


        • Originally posted by jonnie007 View Post
          Are cineva idee...daca am platit avansu` pe numele meu...ce e de facut ca sa trec in cartea masinii alta persoana? treaba asta o fac ca sa evit talharia politei rca care ma sparge in doua!
          Daca ai sub 30 ani, intradevar, pretul RCA-ului este exagerat. O varianta ar fi sa o inmatriculezi pe numele tatalui tau..
          "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
          "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

          Comment


          • asta as vrea sa si fac...cu toate ca in 8 luni ating pragul de 30 de ani! deci e cu dute vino treaba!
            Keep walking...

            Comment


            • Am o intrebare pentru cei care si-au achizitionat masinile de noi, sa zicem in ultimul an : Daca si dupa cat timp ati fost sunati de catre cei de la Vocea Clientului pentru a va "colecta" impresiile ?
              "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
              "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

              Comment


              • in cazul meu, imediat dupa fiecare vizita la dealer...la schimbarea anvelopelor vara/iarna si dupa revizia de 1 an!
                Keep walking...

                Comment


                • Originally posted by Bazilman View Post
                  Am o intrebare pentru cei care si-au achizitionat masinile de noi, sa zicem in ultimul an : Daca si dupa cat timp ati fost sunati de catre cei de la Vocea Clientului pentru a va "colecta" impresiile ?
                  Pe mine nu m-au sunat ... ca nu au mai apucat ... i-am sunat eu primul.

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Apropo, care e NR de telefon pentru V.C.?; ca eu am doar o adresa de mail ?
                    "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                    "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                    Comment


                    • Telefon: 0248 500 000
                      Keep walking...

                      Comment


                      • M-au sunat după aproximativ o lună, dar nu am reuşit să vorbesc cu ei! I-am tot amânat deoarece mă priundeau prin şedinţe, comisii, etc. ..., şi norocul meu că am fost inspirat să-i întreb prima dată când au sunat cât durează convorbirea telefonică, aveam maxim 5 min la dispoziţie, iar răspunsul lor a fost: "30 de min!". Cred că m-au sunat de luni până vineri, chiar vineri şi în jurul orei 18.00. Din păcate nu am reuşit să vorbesc cu ei!

                        Comment


                        • Ieri a ajuns masina in Bucuresti, iar astazi trebuia sa o ridic(m-a sunat la ora 17:00 ca o pot lua), dar intrucat nu am alarma pe ea si nici antifurtul la roti, o voi ridica vineri, cand voi monta si cele 2 accesorii.

                          Comment


                          • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                            Ieri a ajuns masina in Bucuresti, iar astazi trebuia sa o ridic(m-a sunat la ora 17:00 ca o pot lua), dar intrucat nu am alarma pe ea si nici antifurtul la roti, o voi ridica vineri, cand voi monta si cele 2 accesorii.
                            esti rabdator Sandele... nu jucarie!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Originally posted by jonnie007 View Post
                              esti rabdator Sandele... nu jucarie!
                              Am asteptat 2 luni, sa nu mai stau 2 zile si sa ma trezesc ca imi sparg astia masina sau imi fura rotile nu imi convine.Asa, mai bine sta la reprezentanta, de abia o mai spala o data.

                              Comment


                              • sa vezi ce frumos e cand esti obisnuit cu masina...si stai si astepti!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google