Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am copiat total commander direct in memoria interna ca sa nu mai am nevoie de stick-ul cu Menavrus. Restul aplicatiilor nu le folosesc personal, dar se pot copia si alea.

    Comment


    • Am un stick pe care am aproximativ 480 de mp3-uri.
      Din 480 de melodii, medianav-ul imi vede doar 150.
      De ce?!

      Comment


      • sunt 150 de pagini de cate 3 mp3-uri...

        edit:
        aici sunt 17 pagini x 3 melodii = appx. 50 melodii:
        Last edited by dr_p; 24 March 2015, 22:51.

        Comment


        • Originally posted by prazvan View Post
          Ok, mersi frumos. A functionat.



          eu aveam nevoie de total commander sa pun niste harti
          Cum se transfera TC si restul aplicatiilor in memoria interna? Mersi.

          Originally posted by epuru View Post
          Poti sa o iei de aici: http://we.tl/5mwQOuQFeM
          Expired...
          Last edited by mstamate; 25 March 2015, 01:39. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cele 4 boxele sunt mai calitative/bune fata de cele de pe loganul "trecut" ? Defapt sistemul asta media nav + boxele aferente este mai performant ?

            Comment


            • Eu cand am fost la test, pe logan2 clar se simtea o inbunatatire la audio, fata de ph1, iar la ph2-ul cumnatului la fel, sunet mai bun.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Problema la medianav ii ca nu merg casetele cu manele ;) in rest ii mai ok ca cel de pe ph2 care lam avut.

                Comment


                • Lasa ca merg usb-urile
                  sigpic

                  Comment


                  • Casetele au farmecu lor...

                    Comment


                    • Originally posted by mstamate View Post
                      Expired...
                      Iti faci cont aici si gasesti tot timpul cele mai noi pachete de harti si fisiere aditionale.

                      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                      Comment




                      • La o cautare pe Aliexpress dupa "sandero camera" si ordonare dupa cele mai vandute, acest model are cele mai multe comentarii si figureaza cu cele mai mari vanzari:


                        Ar mai fi una similara care are si 4 LED-uri. Este la pret similar, dar este mai putin populara.


                        Parca ma atrage mai mult prima fiindca este mult mai populara, desi si a doua este atractiva datorita LED-urilor. Aveti idee daca ajuta mult acele LED-uri sau este suficienta lumina data de becul de numar, becul de mers inapoi si becurile de pozitie?

                        Care ziceti ca ar fi o alegere mai buna? Sau aveti alta propunere din lista de rezultate de mai sus?
                        Last edited by epuru; 30 March 2015, 00:01.
                        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                        Comment


                        • Eu am avut ghinion cu primul model de camera, a mers cateva sapt. Mai bine scimbi becurile de mers inapoi cu unele cu led, nu cred ca 4 smd pe camera vor da lumina suficienta
                          My Ride sigpic

                          Comment


                          • Cred ca o sa imi incerc si eu norocul cu prima (cea fara LED), fiind mult mai populara. Nici eu nu cred ca acele 4 SMD-uri mici ajuta prea mult.

                            Ai cumva vreo poza cu prima (cea fara LED) facuta pe noapte? Sa imi fac o idee cam cum se vede pe ecranul Medianav-ului.
                            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                            Comment


                            • Toate link-urile duc către lămpi de Nissan March și sunt alte diferențe(vezi poze) camerele sunt PAL și pe partea dreaptă a mașinii.

                              Pentru Medianav ai nevoie de cameră NTSC ! (130x40)

                              Ledurile nu sunt IR ci albe și nu te ajută cu nimic.



                              Last edited by t0rquemada; 30 March 2015, 01:04.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Vazusem la ambele ca scrie in specificatii PAL/NTSC si in titlu Renault Sandero. Aceste specificatii sunt la primul model.
                                Captur?.JPG

                                Nu ii buna niciuna din variantele din tabel? Sau chiar daca sunt bune nu se potrivesc in locul lampii originale de numar?

                                Prin 130x40 te referi la dimensiune? Vad ca prima (fara LED) are 135x46mm si @Madutzu25 a zis ca a avut-o montata.

                                Ai cumva un link exact cu o camera compatibila cu Stepway si Medianav (NTSC) pe care sa o cumpar? (Eventual chiar modelul pe care il ai tu la Logan, daca este compatibil si la Stepway).
                                Sa merg pe mana ta, ca eu nu prea ma pricep la ele. Daca ar si costa cat cele postate de mine ar fi perfect.

                                Merci!
                                Last edited by epuru; 30 March 2015, 01:36.
                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google