Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autostrada Deva-Orastie nu a fost terminata inainte de luna Iulie ;)
    Care pune la bataie o navigatie pe post de cobai?
    Ma cam indoiesc sa fie prea grea deblocarea.

    Comment


    • Era cineva care a adus din Italia una si nuavea harta romaniei.
      Poate se incumeta sa o bage la bataie.
      sigpic

      Comment


      • "Ma cam indoiesc sa fie prea grea deblocarea" Cam e. Solutii exista dar nu le voi face publice, doar PM. Motive lesne de inteles(nu se stie cine citeste pe aici).
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Merge actualizarea gratuita la Q2 2013, ieri am facut-o, a2-a oara in cele 90 de zile.
          Azi am cumparat Harta Europei si merg sa o instalez (din lipsa de rabdare pana sa crack-uiasca cineva softul)

          Comment


          • Pinout pentru rear view camera.
            Attached Files
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Ai instalat-o la tine?
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Tremur de emotie.... imi doresc enorm camera de marche-arriere... yupiiiii!!!!!

                Comment


                • Stai ca mai e si softul ... si acolo e mai interesant. Da pana una alta putem cauta ceva camere. Parca am vazut ceva si dedicat dacia/renaul/nisan.

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Camera trebuie sa fie NTSC, si da mai trebuie si soft.
                    Attached Files
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • t0rquemada - zi tot! Ce soft, ce cum cand
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma pot apuca sa-mi caut camera ?

                        Comment


                        • Eu deja am gasit.
                          sigpic

                          Comment


                          • are rost sa dai 70 de lei ca sa o ai acolo, cand la 30-40 de lei e incorporata in suportul de numar?
                            Oricum, incearca sa evit DHG-ul, alibaba si alte chestii de genul asta ;) Daca vrei siguranta foloseste eBay sau Amazon.

                            Comment


                            • Problema majora camera trebuie sa fie NTSC nu PAL.

                              Unele camere, cum e cea indicata de mine cateva pagini in urma, au unele "facilitati" in functie de tensiunea de alimentare dau imagine normala sau inversata 180 grade, si prezinta sau nu liniile de ghidaj.

                              Camerele indicate de mine si stoicanu se montează mult mai curat, dai lampa de numar jos si montezi lampa cu camera.

                              Suport de numar cu camera doar pentru fata, desi si acolo am gasit alta varianta de montare in grila fata.

                              In alta ordine de idei avem primele teste reusite cu modem 3G ->internet pe medianav.
                              Joaca in meniul de test poate duce la pierderea licentei de Igo si chiar la brick-uire
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Inca o veste buna.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google