Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mumus View Post
    Ai modelul aniversar
    ?
    Nu, am mcv.

    Originally posted by mr.K View Post
    Probabil se aude compresorul.

    Si becul da lumina doar cand e aprins.
    Da becul lumineaza doar cand este apasat.
    Am sunat si la VC si am programare miercuri. Sper sa nu fie ceva grav.
    Last edited by emy88888; 19 September 2014, 16:56. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Ma baiatule, astia au facut misto de tine...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by mumus View Post
        Pentru a acoperi mici zgarieturi, curata zona, da din belsug cu wd-40, freaca insistent cu o batista nazala de unica folosinta (sau servetel hartie moale)
        Si dupa prima spalare zgarieturile sunt la locul lor. Facem pariu?
        Zgarieturile superficiale le acoperi (oarecum si pe o perioada relativ limitata de timp) cu o ceara de umplere... sau polish de finish. Restul sunt povesti.
        Last edited by M.FLORIN; 19 September 2014, 18:34.
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • @mumus unde ai auzit de programare la vocea clientului.
          El cred ca face misto de noi.
          sigpic

          Comment


          • EU am sunat la vocea clientului si mi-au facut ei programare dupa care m-au sunat cei de la service sa confirm.

            Comment


            • @emy88888 Completează corect profilul: nu exista Logan II 1,4
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Nici nu are Logan 2.
                Eu am crezut ca te-ai programat la V.C.
                Asa reiese din ce ai spus tu.
                Succes.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by stoicanu View Post
                  Nici nu are Logan 2.
                  Eu am crezut ca te-ai programat la V.C.
                  Asa reiese din ce ai spus tu.
                  Succes.
                  Am logan MCV si ai inteles bine. Doamna respectiva de la VC mi-a facut programare la rugamintea mea.

                  Comment


                  • Am masina de aproape 2 luni si de vreo saptamana curenteaza-electricitate statica-cand cobor din masina.Din ce cauza si cum pot remedia? Va multumesc.

                    Am vorbit cu un electrician auto si a zis ca e normal....aceasta e a doua masina si e prima data cand patesc asa ceva.La coborare iau portia de impuls electric....
                    Last edited by maravela; 20 September 2014, 19:12. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • schimba-ti hainele sau pune o husa... tapiteria este din material sintetic iar hainele prin frecare cu tapiteria genereaza o incarcare electrostatica mare... eu am o husa cu bile de lemn si nu am treaba deocamdata...
                      RTFM

                      Comment


                      • Scuze pentru dubla postare.Asa zicea si electricianul,dar,husele le am de o luna ,si problema a aparut de o saptamana...am sa incerc cu o husa cu bile din lemn ,sa vad rezultatul.Multumesc pentru raspuns.

                        Comment


                        • Suna la V.C. Sa faca programare la service sa nu te mai curentezi
                          ��
                          sigpic

                          Comment


                          • Asta e cu directie?

                            Comment


                            • Originally posted by emy88888 View Post
                              Asta e cu directie?

                              ...cu directie asistata, clar !

                              ...OK , am incercat ieri sa inlatur niste zgarieturi superficiale , cu ajutorul WD-40
                              ..."gargara" , cred ca acelasi efect l-as fi obtinut si daca foloseam ulei de gatit din floarea soarelui

                              Comment


                              • Foloseste prevent pentru slefuire. Oricum, mai estompeaza din ele, dar nu te gandi ca le acoperi, mai ales daca au ajuns pana la kit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google