Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine ma duc sa fac sapaturi si pentru spoilerul fata pentru colegul nostri si pentru conducte.
    Banuiesc ca ar trebuii sa se potrivesca de Lodgy sau Duster nu cred ca sunt dedicate Logan.
    Poate ne mai dai o mana de ajutor t0rquemada
    Cum am un pret dau de veste.
    sigpic

    Comment


    • Imi spune si mie cineva pentru sunt ce sunt acele conducte? La masinile noastre lipsesc si ca atare, trebuie sa le achizitionam separat?Ms!

      Comment


      • Acele conducte merg undeva sub scaunele din fata pentru a directiona aer si la locurile din spate.
        Se pare ca pentru romania nu se echipeaza masina cu asa ceva.
        Gaurile in mocheta exista si exista si iesirile din aeroterma care sunt cele postate de mine mai sus deci lipsesc conductele.

        Originally posted by t0rquemada View Post
        I-ai pus gand rau.
        Rau de tot
        Daca a avea clima trebuie scos din buzunar numai 300€ s-ar putea ca la vara sa echipez masina cu asa ceva sau dupa ce iese din garantie.
        Last edited by stoicanu; 9 February 2014, 21:00. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • (1) 275105724R comanda clima 175,35
          (5) 285259850R captor 134,83

          5 se ocupa de miscatul voletilor, e posibil sa fie necesar un cablaj si sigur CLIP pentru activare.
          Attached Files
          Last edited by t0rquemada; 9 February 2014, 21:16.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Pai asta am vrut sa zic ca ventilele noastre sunt pe cabluri.
            Acolo este posibil sa fie vacumatice sau electrice.
            Daca as avea si eu programul tau poate as ajuta si eu mai mult la cautari.
            Exista ceva online.
            sigpic

            Comment


            • Nu se potrivesc tubulaturile de la Duster si Lodgy
              Attached Files
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                (1) 275105724R comanda clima 175,35
                (5) 285259850R captor 134,83

                5 se ocupa de miscatul voletilor, e posibil sa fie necesar un cablaj si sigur CLIP pentru activare.
                Din ce am mai intrebat si eu prin reprezentanta ... constructia aerotermei este diferita la noi fata de cei care au clima automata (ma refer la ce se gaseste in interiorul aerotermei) ... si deci cred totusi ca este nevoie se de o alta aeroterma pentru a monta clima automata.
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Azi am trecut pe la dealer cu okazia reviziei si am intrebat de acea tubulatura si se pare ca aveau si pret 65 ron buc dar cu mentiunea ca nu a fost adusa niciodata la ei(ce nebun ar fi comandata asa ceva)
                  Am sa trec si pe la baietii mei sa vad acolo cat costa si termen de livrare.
                  t0rquemada sper sa nu te inseli asupra codurilor de origine.
                  Sunt in curs de achizionarea programului de cautat coduri si piese pentru Logan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce naiba sa cumperi, ca e dialogysul pe torrente pus la zi. Ce-i drept, mai vindeau unii DVDuri cu Igo piratat, o fi la fel si la asta.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Nu am cont pe torrente.
                      Am trecut pe la cunostintele mele si am comandat acele tuburi de aer.
                      120 ron cu taxa de urgenta si ca termen de livrare ar fi cel tarziu miercuri.
                      Acel deflector de sub bara costa 150 ron si il au disponibil pe stoc
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by stoicanu View Post
                        Nu am cont pe torrente.
                        Am trecut pe la cunostintele mele si am comandat acele tuburi de aer.
                        120 ron cu taxa de urgenta si ca termen de livrare ar fi cel tarziu miercuri.
                        Acel deflector de sub bara costa 150 ron si il au disponibil pe stoc
                        ok.il vreau.poti sa mi l comanzi impreuna cu cele 2 deflectoare de la roti?

                        Comment


                        • Originally posted by stoicanu View Post
                          ...
                          120 ron cu taxa de urgenta si ca termen de livrare ar fi cel tarziu miercuri.
                          ...
                          Venira mai nenea Stoicane?
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • se monteaza greu tubulatura asta?

                            Comment


                            • Inca nu.
                              M-au sunat ieri sa imi spuna ca nu au venit , cum aterizeaza dau de veste.
                              sigpic

                              Comment


                              • In versiunea usoara: scos chedere usi fata, saltata mocheta si demontat tunelul central.

                                In versiunea grea: scos tunel central, scos scaune fata, scos chedere fata si saltata mocheta
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google