Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am apucat sa studiez prea amanuntit ... manerele interioare deschidere usi de sl10 merg la x52? Poate ma ajuta cineva si cu un cod si un pret ...
    Multzam!

    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • merg suta la suta, pretul este destul de mare, nu stiu exact cat dar stiu sigur ca e mare si nu merita. Eu am vopsit manerele exact ca si marginea consolei centrale, acel gri inchis si se vede super bine, asta ca o alternativa la acel crom de sl10.
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • Am aflat si pretul intre timp ... 147 de lei bucata ... pomana curata, am comanda 5 bucati, sa am si una de rezerva*
        * e un pamflet evident
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Ieftin ca braga!

          Comment


          • Confirm pretul, am schimbat manerul dreapta fata. De precizat ca pretul include manerul complet, la care se adauga vopsirea, unde este cazul
            My Ride sigpic

            Comment


            • @Madutzu25 : Era vorba de mânerul de deschidere a uși din interior, modelul cromat pentru SL10
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Scz, intelesesem manerul exterior. Culmea ca au acelasi pret
                My Ride sigpic

                Comment


                • Salut , stie cineva daca merge inlocuit scutul de plastic de la Logan 2 cu unul de fier de la logan 1 sau alte variante , azi dupa ce am urcato pe elevator primu lucru care l-am sesizat a fost scutul care era spart , am incercat cu functia "cauta" dar nu merge sau ma depaseste . O poza cu scutul de care vorbeam
                  Attached Files

                  Comment


                  • 1 scut metalic 758900822R

                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Cred ca aici e mai ieftin



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • De ce au pus scut de plastic in locul unuia metalic?
                        MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

                        Comment


                        • Tu acum ai descoperit?

                          1 costă 245e și are 5,6Kg

                          2 costă doar 169e și are 0,96Kg !

                          3 costă vreo 120e și are 1,5kg
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • O sa vad daca merge sa montez de la loganul mai vechi, pentru ca la dezmembrări costă 10 lei un scut, doar sa aibă aceleași prinderi

                            Comment


                            • Imi puteti spune ce fel de bec avem la semnalizarea de pe aripa?multumesc

                              Comment


                              • voi aveti carnet de intretinere? Mie mi-au dat o foaie in care scrie cand am de schimbat ulei, filtre si altele. Dar cand fac anumite schimburi de ulei sau altceva, unde ii pun sa-mi treaca? Daca nu am carnet de intretinere.
                                laureate 1.5l, albastru marin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google