Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum doar asa putin? Eu zic ca are mai mult, sau cel putin asta e concluzia la care am ajuns. Uitati cat imi arata mie ca fac cu ultima pavela.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Noi vorbeam despre clipirea pavelei si aparitia semnului de alimentare in bord.
      La tine, Mihai, e vorba de diesel, consum mai mic, distanta mai mare de parcurs.
      Last edited by Crs. Sandel; 3 February 2014, 14:20.

      Comment


      • Mai ai cel putin 5l cand se aprinde becul in bord.
        Cu 1,5l nici nu ajunge pompa sa traga benzina sau motorina.
        sigpic

        Comment


        • mie mi se aprinde la autonomie 90-100km in conditiile de consum 6...7 L/100km adica cel putin 5-6L. Bine, e posibil sa mai fie cativa litrii pe conducte...

          Comment


          • Masina merge si cand ala indica 0, sunt cativa litri nemasurati de joja pe acolo dar la un viraj mais erios sau parcata inclinata nu se va alimenta, va consuma doar ce e in paharul pompei.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • Indica 0 la cativa km dupa ce sa aprins becul.
              Adica cam pe la 75-50km autonomie urmatoarea estimare este 0.
              Dca stau bine si ma gandesc apar doar liniutze si nici macar 0.
              sigpic

              Comment


              • Se poate adauga, la senzorii de parcare din fabrica, un display care sa afiseze cati centimetri mai sunt pana la obstacol?
                Last edited by Crs. Sandel; 8 February 2014, 10:08.

                Comment


                • Intrebare pentru cei care au sandero sau mcv...cand șprițuiți luneta, dureaza mult pana vine apa???
                  Intreb fiindca la mine la parbriz vine instantaneu, dad pe spate ,face stergatoru 2 sau 3 curse pe uscat, pana sa ajunga apa pe luneta...
                  Multumesc

                  Comment


                  • Stergatorul de pe luneta face 2 curse pana ajunge lichidul de parbriz pe spate.Am Sandero 2

                    Comment


                    • si eu am observat ca face 2-3 curse in gol stergatorul de pe luneta pana vine zeama. MCV

                      Comment


                      • Nasol, strica lama, zgarie geamul...

                        Comment


                        • Tine mai mult apasat e normal are un singur bazin in fata si pana ajunge in spate dureaza cateva secunde

                          Comment


                          • Cred ca o supapa de sens pusa pe furtun rezolva problema.
                            sigpic

                            Comment


                            • @Crs. Sandel NU se poate adauga un display la senzorii de parcare din fabrica.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google