Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uite jonnie007 maine ii fac o poza si tio dau pe email .... oricum nu dau importanta acelui fapt pt ca este jos la rotile din spate si oricum se murdareste ... dar o sati arat .....

    Last edited by Tinuletz; 10 March 2014, 14:01. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Voi ce culoare ati alege la noul logan intre beige cendre si noir? Habar nu am la care sa ma hotarasc... Ceva idei, avantaje, dezavantaje etc aveti?

      Comment


      • Beige cendre fiind mai deschis va fi mai rezistent la mizerie, pe noir se va vedea mai bine murdaria si nu se vad asa evident nici micile zgarieturi pe cendre. Mare lucru nu prea e de zis la culori. Fiecare alege ce ii place, eu as lua beige cendre pentru ca imi place mai mult.

        Comment


        • Mersi Dan. Si eu am inclinat catre beige dar mi-a placut si negru. Mai am cateva luni sa ma hotarasc. Negru parca e mai sobru, mai elegant putin...Nu stiu ce sa zic, beige-ul e mai practic si e frumos si el...

          Ma mai gandeam pe de o parte si la senzorii de parcare care sunt de culoare neagra si s-ar potrivi mai bine la negru. E complicat...
          Last edited by alexfin; 10 March 2014, 15:27. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Tinuletz nu se vede ce ai atasat!
            Keep walking...

            Comment


            • Originally posted by jonnie007 View Post
              Tinuletz nu se vede ce ai atasat!


              nu merge sa atasaz ...dami un pm cu email tau si iti trimit poza ... poate o poti atasa u ca la mine nu merge

              Comment


              • Am si eu o intrebare.
                O pavela din bord la nivel carburant cati litri reprezinta?
                Multumesc.
                Captain of the black pearl

                Comment


                • Originally posted by GFN View Post
                  Am si eu o intrebare.
                  O pavela din bord la nivel carburant cati litri reprezinta?
                  Multumesc.


                  5 sau 5.2 asa s-a discutat pe alte forumuri !

                  Comment


                  • s-a discutat si aici ..cateva pagini mai in spate ...
                    pe acolo pe undeva - pana la 5 .5 litrii
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Pareri despre cele doua culori, beige cendre si noir, mai aveti?

                      Comment


                      • Eu as lua beige cendre. Negru e o culoare pretentioasa, vara se incinge si o sa ai o temperatura mai mare in interior. Ai luat in calcul si Gri Platine?
                        Last edited by Crs. Sandel; 11 March 2014, 12:10.

                        Comment


                        • Originally posted by alexfin View Post
                          Pareri despre cele doua culori, beige cendre si noir, mai aveti?
                          Mie negru nu-mi place asa ca...

                          Originally posted by GFN View Post
                          Am si eu o intrebare.
                          O pavela din bord la nivel carburant cati litri reprezinta?
                          Multumesc.
                          Aproximativ 5 litri; am observat ca daca umpli bine rezervorul prima pavela dispare foarte greu, mult mai greu decat restul. Iar rezerva tine mai mult decat o pavela.

                          Observatiile sunt pentru Logan 1.
                          Last edited by abc; 11 March 2014, 12:47. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Eu as alege Rouge de fume
                            Fiecare cu placerile lui.
                            Si am Gri si nu mai stiu cum se cheama.

                            Originally posted by abc View Post
                            Mie negru nu-mi place asa ca...



                            Aproximativ 5 litri; am observat ca daca umpli bine rezervorul prima pavela dispare foarte greu, mult mai greu decat restul. Iar rezerva tine mai mult decat o pavela.

                            Observatiile sunt pentru Logan 1.
                            Pai calculatorul masini este setat cam pe la 55l iar in rezervor intra si 65 l
                            Last edited by stoicanu; 11 March 2014, 14:07. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Aproximativ 5 litri; am observat ca daca umpli bine rezervorul prima pavela dispare foarte greu, mult mai greu decat restul. Iar rezerva tine mai mult decat o pavela.

                              Observatiile sunt pentru Logan 1.
                              Fara sa umpli rezervorul mai mult decat pana face pompa primul clic, prima pavela se stinge dupa ce consumi ~14.5 litri.
                              Last edited by mr.K; 11 March 2014, 14:19.

                              Comment


                              • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                                Eu as lua beige cendre. Negru e o culoare pretentioasa, vara se incinge si o sa ai o temperatura mai mare in interior. Ai luat in calcul si Gri Platine?
                                Gri Platine e prea comun... Beige-ul e intr-adevar frumos. Am observat ca lumea ocoleste negru ceea ce pe de o parte e de inteles...

                                Originally posted by stoicanu View Post
                                Eu as alege Rouge de fume
                                Fiecare cu placerile lui.
                                Si am Gri si nu mai stiu cum se cheama.



                                Pai calculatorul masini este setat cam pe la 55l iar in rezervor intra si 65 l
                                De ce te-ai gandit la Rouge de Fume? Te-ai plictisit de gri?
                                Last edited by alexfin; 11 March 2014, 14:56. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google