Cablu Filtru Particule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    1000 anularea din soft, 1300 dacă adaugă și cai și încă vreo 100 pt modificarea fizica. Preturile sunt pt laguna la specialiști în anulare. Sunt și care fac mai ieftin însă riști să-ți strice mașina.

    Comment


    • #17
      Originally posted by djxhouse View Post
      cablul a fost tras pe alt loc, acu nu mai atarna asa.
      sa vad daca o sa mai agat cablul.
      per moment e rezolvat.
      După mai bine de 1 an de la această rezolvare, ai mai avut probleme cu acel cablu buclucaş?

      Comment


      • #18
        nu. nu am avut probleme.
        masina are indata 52.000KM.
        si merge fara nici o problema.

        Comment


        • #19
          Mă bucur să aud asta, multă baftă în continuare!

          Comment


          • #20
            Originally posted by L3on_rgby View Post
            1000 anularea din soft, 1300 dacă adaugă și cai și încă vreo 100 pt modificarea fizica. Preturile sunt pt laguna la specialiști în anulare. Sunt și care fac mai ieftin însă riști să-ți strice mașina.
            Unde ai gasit tu cu 1000 lei anulare filtru de particule la Dacia Logan 1.5dCi 90CP euro 5?

            Nu compara Dacia cu Renault. La Renault gasesti pe modelele cu dpf injectie Bosch sau Siemens, la Dacia Logan ai Delphi DCM 3.4.

            Am anulat filtrul de particule la DACIA LOGAN 1.5DCI 90cp si nu este simplu deloc. Nu pui teava in locul filtrului de particule, iar daca o faci nu costa doar 100 lei.
            Last edited by Doc; 19 January 2015, 19:25.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google