O veste buna...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O veste buna...

    Osram a anunțat obținerea certificării noilor sale produse LED, becurile H1, H4, H7 și W5W din partea Registrului Auto Român (RAR). Astfel, acestea pot fi utilizate pe drumurile publice din România.

  • #2
    Daca sapi pe site-ul Osram s-ar putea sa ai o surpriza. Logan 3 nu apare in lista de vehicule "aprobate".

    Comment


    • #3
      Lista aia e din Iulie 2024 - încă nu e actualizată...
      Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

      Comment


      • #4
        O veste destul de buna.




        Daca ai nevoie de oferta de inchirieri auto otopeni compania noastra iti pune la dispozitie o gama extrem de diversificata de optiuni, de la clasa mica pana la modele medii si de lux, beneficiezi de asemenea de optiuni avantajoase de inchirieri auto bucuresti fara sa fie necesara garania. Daca vrei cel mai avantajos serviciu de rent a car din bucuresti de pe piata rezerva acum o masina si bucura-te de mobilitate si confort.

        Comment


        • #5
          Originally posted by bmwh548 View Post
          Daca sapi pe site-ul Osram s-ar putea sa ai o surpriza. Logan 3 nu apare in lista de vehicule "aprobate".
          H7 are si hundaiul meu, e luat aprobarea rar pe model bec nu pe marca auto

          Comment


          • #6
            Cred ca e si pe marca auto incepand de acum, indiferent de cum a venit masina din fabrica. Adica daca a venit cu bec incandescent H7, acum vei putea sa-i pui LEGAL bec Led H7

            Comment


            • #7
              O, ce veste minunata

              Comment


              • #8
                Bun, acum care scoate primul 600 lei din buzunar pentru a face schimbarea?

                Comment


                • #9
                  Am facut eu cu mult inainte sa fie legal, la juma de pret P))
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google