Cum Curatam Eficient Presurile De La Masina Noastra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @Alin: Sa inteleg ca KazMunaiGas (proprietarul Rompetrol) se face cunoscut tot pe banii tai, la fel ca si marcile de imbracaminte sau incaltaminte pe care le porti. Sau, cumva esti invidios ca el are un magazin de detailing si tu nu ai? Sau ca el are afacerea proprie, iar tu nu. Spala masina cu ce produse doresti. Se pare ca nu ai inteles mesajul meu, dar nu mai conteaza.

    Comment


    • #47
      Scuza-ti ca ba bag dar nu este frumos sa ne barfiti pe la spate cum a spus si Alin0007 ...fiecare face ce vrea, poate sa spele presurile si cu "acid sulfuric" dar nu trebuie barfit pe la spate cum ati facut voi ...poate lumea nu isi permite sa arunce banii pe Detailing!
      Last edited by Cezar; 19 April 2010, 17:32. Reason: ...
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • #48
        Cred ca gresesti incluzandu-ma in acel grup. Eu nu mai sunt membru pe acel forum, deci nu sunt in masura sa imi dau cu parerea. Da, te inteleg perfect, ca unii poate nu au bani pentru a cumpara produse de detailing, dar pentru a 3-a oara repet. Daca nu vrei sa cumperi un produs, sau nu te intereseaza detailing-ul, nu mai bine taci din gura decat sa spui un lucru rau despre acel produs, despre care nu sti absolut nimic? Eu la asta m-am referit. Un mic exemplu: banuiesc ca majoritatea membrilor acestei comunitati online, sunt proprietari de Logan. Cum ar fi sa spun ca Logan este o masina proasta, nu e buna de nimic, etc fara ca eu sa fi mers vreodata cu vreun Logan si fara sa am intentia de a-mi cumpara vreodata vreun Logan, sau decat sa merg cu un Logan, mai bine merg cu un Trabant. Ar fi OK?
        Last edited by pushtiulk; 19 April 2010, 16:47.

        Comment


        • #49
          Mai tinere! Eu n-am spus nici un lucru rau despre acel produs. Mi-am spus parerea mea.

          Comment


          • #50
            Cand am vb la persoana I nu m-am referit la tine, m-am referit in general. Scuze daca ai crezut ca m-am referit strict la tine.

            Comment


            • #51
              eu nu va inteleg, vine omu cu ceva bun, si fara sa stiti, incepeti si urlati si va agitat, ca voi curatati cu peria, frate, nu vrei nu cumperi

              eu nu am cumparat de la el polish de duritate medie, ceara, un bidon de curatat plastic si inca unu pt bord, toate de o calitate premium, nu cocalarisme de prin carrefour sau mai stiu io ce, pe undeva peste 3m sau 2+2

              intradevar, nici eu nu as cumpara asa ceva pt presuri, dar e urat ce faceti ;)
              sigpicMy ride

              Comment


              • #52
                mai bine se inchide aici ca deja suntem cu totii OFF-TOPIC ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #53
                  (ptetine)crezi ca ma doare capul ca sunt eu cap de lista ?este o tara libera si avem voie sa spunem tot ce vrem !

                  Comment


                  • #54
                    In acest topic s-a prezentat un produs care ajuta la intretinerea in mod corespunzator a masinii.(cred ca asta vrea toata lumea, nu?) Pretul pt unii e nejustificat, dar nu e nimeni obligat sa cumpere. Exista metode alternative, mai ieftine, unele spuse aici, asa ca fiecare e liber sa aleaga in functie de preferinte sau de buget.
                    Nu inteleg de ce trebuie aruncat cu noroi doar pt. ca unii au alte pareri.

                    Comment


                    • #55
                      Pt ca unde exista o a 2 a parere, scad vanzarile.
                      Revin cu intrebarea: care este structura chimica a acestui compus?
                      Multumesc.

                      LE: nu a spus nimeni ca ar fi prost, doar ca altii prefera alte metode. Unde-i greseala in asta?
                      Last edited by Cezar; 19 April 2010, 17:36.

                      Comment


                      • #56
                        da aici nu se vinde !! la sectiunea bursa se vinde parca ...
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #57
                          N-a zis bre' nimeni ca-i rau sau nu-i bun, doar ca-i scump...

                          Comment


                          • #58
                            De unde tot scoateti minuntata legatura intre pretul benzinei si cel al solutiei miraculoase?Aduci un bine produsului spunand ''dar si benzina e scumpa nu doar produsul meu''?
                            @frantic -Iti mai reamintec sa mai citesti odata topicul,aici nu se prezinta un produs anume ci fiecare prezinta metoda sa de curatire a presurilor chiar daca in titlul topicului intrebarea este retorica.

                            @pushtiulk - Doar ceausescu avea puterea sa spuna ca nu exista a doua parere.

                            Comment


                            • #59
                              @anca16v: Tie ti se pare normal ca cineva sa critice un produs (nu pretul lui) fara macar sa stie despre ce e vorba? Eu am doar 2 produse de detailing la vanzare, unul dintre ele se poate folosi si la alte obiecte. Ce ai dori mai mult ca marketing decat un review cu poze la produsul respectiv? Pe langa asta, cei care sunt membrii forumurilor, stiu sa foloseasca internetul, deci pot cauta reviewuri despre produse si pe forumurile externe. Pe forumurile externe (nu numai de detailing, orice forum vrei) nu o sa vezi ca un membru critica un produs fara sa stie cu ce se mananca acel produs, sau cum se foloseste etc.

                              @crull: se pare ca nu ai citit toate posturile mele. nu am zis ca nimeni sa nu aiba parere, dar cum poti avea o parere despre un produs despre care nu sti cu ce se mananca? sau unii membri ai acestui forum sunt atotstiutori?

                              Numai bine tuturor!

                              Comment


                              • #60
                                Salutare baietii, eu unul presurile din masina le spal cu solutie de spuma activa, am intr-un bidon cu pulverizator solutia si dupa ce am dat pe presuri le clatesc cu presiune... si sunt ca si noi... mizeria iese garantat din toti porii ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google