Recomandati-mi O Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomandati-mi O Cotiera

    Recomandati-mi o cotiera pana in 100 lei dar care poate fi gasita pe un anumit sit
    Am atasat cateva poze cu 2 cotiere..Daca ave-ti una dintre ele cum se comporta.Sau calitatea ei...



  • #2
    Prima ti-o recomand.
    Ieftina (~50 lei), are si intaritura aia metalica si aduce mult cu cea originala. O am montata de mai bine de juma de an si nu da nici un semn de uzura.

    Comment


    • #3
      eu am vazut cu 63 de lei:P...cunosti pe cineva care vinde la 50 lei?Stima!

      Comment


      • #4
        a 2 a cotiera o am eu si nu o recomand nu merita la aceiasi bani, am sa caut sa imi cumpar primul model cu intaritura

        Comment


        • #5
          Salut.
          Imi place ideea cu cotiera dar e oare destul de ergonomica?eu folosesc mult frina de mina si nu stiu cum e
          sigpicPasionat de MCV si natura

          Comment


          • #6
            58 ron la noi in rosiori de vede
            Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

            Comment


            • #7
              prima este super! o am montata de aprox 3 ani. intaritura metalica ii ofera o stabilitate foarte buna
              Instalare computer bord, Xenoane, LED-uri bord, activari diverse functii UCH, montaj alarme, reparatii pompe directie asistata...BUZAU

              Comment


              • #8
                salut,unde pot gasii prima cotiera?sunt din bucuresti!!!

                Comment


                • #9
                  Cred ca la orice magazin de piese auto
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • #10
                    eu de aici am cumparato si este destul de buna http://www.bestautovest.ro/log-cotiera-speed.html
                    http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                    Comment


                    • #11
                      primul model l-am cumparat cu 41 de lei acu 2 luni de la un magazin de piese auto din Slatina.....cind am vazut pretul n-am putut sai rezist desi mai aveam alta cotiera pe masina
                      Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                      Comment


                      • #12
                        Primul model de cotiera(auto speed) este foarte buna,indentica cu cea originala (armster), o am montata pe masina si sunt foarte foarte multumit de ea. Eu am cumparat-o din targul vitan cu 55 lei. Numai bine!
                        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                        Comment


                        • #13
                          eu am primu model din vitan se comporta relativ bine la 55 de lei dar e putin de munca la fixare

                          Comment


                          • #14
                            In septembrie am luat "autospeed" cu 50 de lei ... Foarte faina... sunt foarte multumit! In oradea ... Si are avantajul ca se poate rabata pe spate daca incurca pe al doilea sofer! (cum ar fi nevasta )

                            Comment


                            • #15
                              intradevar la primul model este un pic de munca dar are si o stabilitate mai buna datorita suportului metalic....acuma fiecare cu metodele lui neortotoxe
                              Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google