Poze Cu Masinile Noastre Murdare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RYCHY88 View Post
    Am cautat acest THREAD de am inebunit, nu merge mai deloc motorul de cautare:|.

    2 Poze cu Golanul meu imputit)
    Cum poti sa pui emblema cu NOS, pe un logan dci. Mare mai e gradina Doamne.....

    Comment


    • Originally posted by adicata2003 View Post
      Cum poti sa pui emblema cu NOS, pe un logan dci. Mare mai e gradina Doamne.....
      Bine ca esti tu cel mai destept din curtea Domnului sa iti dai seama de asta, maine o sa se difuzeze si la OOTV, si tu esti invitat in platou.

      Care e problema ca am pus cu NOS pe DCI? este proprietate privata si pot sa pun si un rahat sa moara de ciuda desteptii Domnului. Ce falos te simti, ai vrea sa fii si tu un carcotas dar nu ti-ai gasit public sa te aplaude.

      Veziti te rog de gradina ta si nu te mai uita ca o baba in a Dmonului;)
      sigpic

      Comment


      • Dupa felul cum te-ai exprimat , mi-am dat seama ce fel de om esti. Chiar vad ca te-ai simtit cu musca pe caciula. Eu nu am zis-o cu rautate, si nici nu am nimic cu nimeni. Doar ti-am atras atentia. Chiar e pus nasol autocolantul ala. Si pina la urma,oricum nu ma intereseaza ce-ti pui tu pe masina, e masina ta. Repet, eu doar am vrut sa atrag atentia ca arata rau.

        Comment


        • Originally posted by adicata2003 View Post
          Dupa felul cum te-ai exprimat , mi-am dat seama ce fel de om esti. Chiar vad ca te-ai simtit cu musca pe caciula. Eu nu am zis-o cu rautate, si nici nu am nimic cu nimeni. Doar ti-am atras atentia. Chiar e pus nasol autocolantul ala. Si pina la urma,oricum nu ma intereseaza ce-ti pui tu pe masina, e masina ta. Repet, eu doar am vrut sa atrag atentia ca arata rau.
          nu e vorba ca m-am simtit cu musca pe caciula, m-am obisnuit cu userii acestui forum, si criticile lor, cu cat suntem criticati mai mult cu atata devenim mai atenti cu noi,sa ne corectam greselile.
          S-au mai spus multe cum ca am numarul intr-o parte si e foarte najpa, cu toate ca nu sunt singurul de pe acest forum, eu il port in continuare intr-o parte...
          M-am obisnuit cu toti si nu le port pica, nimeni nu este perfect si fiecare vede ceva frumos in felul lui. O sa dezlipesc chestia aia ca prea polueaza vizual si mor ursii polari.
          sigpic

          Comment


          • Usurel, ca e pacat sa va certati pentru nimicuri !...dar domnule adicata2003, matale ai inceput si nenea Rychy88 ti-a raspuns....daca nu spuneai ca e mare gradina Domnului, era altceva, dar ti-a scapat "pasarica".....
            P.S. Impacati-va ca nici nu stiti cand va intalniti la vreo Nationala, Regionala si e pacat ...
            Cu stima Capone !
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Pentru impacare!
              Duelati-va in poze cu jegutzele noastre.

              Comment


              • Stima tuturor, eu nu am nimica cu dansul, ii multumesc pentru sfat, dar na suntem oameni si ne ia si pe noi gura pe dinainte
                Toata stima @adicata2003 ;)
                Gata vorbaraia, haida cu alte poze imputite ))) NEXT
                sigpic

                Comment


                • Deci, se poate !
                  Maine de al draqu' ma duc prin cele mai jegoase drumuri cu noroi, chit ca nu trebe sa cauti mult in Romania...voi fi numaru' unu la acest topic !
                  p.s. mi-e mila de ea s-o bag la noroaie ....
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Mie mi se parea murdara pe autostrada in Ungaria. Se cam uitau aia la mine dar fix problema lor.
                    P.S.
                    Sa nu va legati de antena de GPS carcotasilor!
                    Attached Files

                    Comment


                    • Poata asa e aveti dreptate, am avut un exces de zel cu replica aia. Repet, personal nu am nimc cu nimeni. Drumuri frumoase cu loganele voastre.

                      Comment


                      • Unchiule nu-mi spune ca ti-ai spalat masina cu sticla )
                        Work is for people who don't have time to play golf

                        sigpic

                        Comment


                        • Prima spalatura inafara spalatoriei! Mi s-o parut murdara!

                          Comment


                          • Originally posted by adicata2003 View Post
                            Poata asa e aveti dreptate, am avut un exces de zel cu replica aia. Repet, personal nu am nimc cu nimeni. Drumuri frumoase cu loganele voastre.
                            Lasa nu fi tu suparat, o zis ca da jos stikeru' cu NOS !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Offroad experience Aderenta 0 la ce aveam pe anvelope.
                              Attached Files
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google