Poze Cu Masinile Noastre Murdare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by dr_mke View Post
    Foarte simplu: curba de aprox 90 grade, viteza intre 70-80 kmh, intors masina de-a latul, luat curba in derapaj cat se poate de fain, uitat ca panta se accentueaza de la jumatatea curbei. Rezultat: iesit din viraj cu prea multa viteza, inca de-a latul. Drum cam ingust si ghinion
    tu sa fi sanatos,si sa ii multumesti lui Dumnezeu,ca ai scapat doar cu atat,si nu sa intamplat mai rau...

    Comment


    • #62
      ce dusteru e curat inca?
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • #63
        Masina nu e incredibil de murdara (a fost si mai murdara) dar ce e mai trist e faptul ca mizeria de pe ea e doar de pe sosea, drumuri europene si nationale din tara noastra draga.
        Attached Files
        Work is for people who don't have time to play golf

        sigpic

        Comment


        • #64
          Buey, deci io nu ma mai joc
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #65
            O poza si de la mine cu o masina murdara.
            Attached Files
            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

            Comment


            • #66
              Am cautat prin arhiva si am gasit o poza cu al meu murdarel. Deobicei ii fac poze cand e curat.
              Nu e prea clara, ca e facuta cu telefonul.
              Attached Files
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • #67
                braileanu locul 1 claaaaar daca era si logan era perfect!!!!
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • #68
                  eu votez pt Niki B...
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #69
                    trebuie sa fie orice poza cu o masina murdara ? sau personala?
                    ca asa caut eu pe niste site-uri si va pun de nici nu stiti ce masina e.

                    Comment


                    • #70
                      Cu masina personala sa fie poza,,,ca asa de pe situri umplem paginile aici de pomana!

                      Comment


                      • #71
                        dupa cum spune si titlul "poze cu masinile noastre murdare"
                        si inca ceva, haideti sa stabilim de comun acord, pana in ce zi a saptamanii punem poze si in ce zi/zile se voteaza, astept propuneri!
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Poze cu masina personala. Altfel cautam pe goagal concursuri de off-road...

                          Pozele puse de braileanu si florinc_99 nu ar trebui luate in considerare pt. top.

                          @retro 590: multumesc!
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #73
                            Niki B - poza pe care am pus-o nu este pentru nici un top, este cu caracter informativ.
                            Daca te deranjeaza poza o sa vorbim cu un administrator si o stergem.

                            Originally posted by Niki B View Post
                            Poze cu masina personala. Altfel cautam pe goagal concursuri de off-road...

                            Pozele puse de braileanu si florinc_99 nu ar trebui luate in considerare pt. top.

                            @retro 590: multumesc!
                            Trebuia sa pui si un ofnt mai mare la "masina personala' sa se vada mai bine.
                            Last edited by braileanu; 4 January 2011, 18:53. Reason: Automerged Doublepost
                            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                            Comment


                            • #74
                              Stai calm domnu' fotograf ca nu ma deranjeaza nimic. Cu atat mai putin o poza.

                              Am scris "bold-uit" pt. a se intelege exact care este ideea thread-ului. Vad ca esti de acord cu mine, dar totusi te'ai aprins destul de repede.

                              Bine, pa!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • #75
                                masina personala nu dp net
                                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google