Ce Tip De Ulei Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce poate strica? MoS2 se afla in compozitia tuturor uleiurilor, dar in cantitati reduse si asta din cauza normelor stricte.
    Liqui-Moly are chiar un sortiment de ulei bazat in totalitate pe MoS2.

    Motoröl, Additive und Autopflege von LIQUI MOLY, dem Schmierstoffspezialisten aus Ulm. Mit über 4000 Artikeln für jedes Fahrzeug auf der Welt die exakt passenden Produkte
    Last edited by Kojak; 8 May 2014, 00:22.

    Comment


    • Originally posted by L3on_rgby View Post
      Îmi poate spune cineva ce diferența e intre Castrol edge și magnatec? Mulțumesc
      Magnatecul este mineral deceruit si edge este hidrocracat dar la un nivel superior gen Mobil 1.

      Comment


      • Multumesc, da m-ai bagat in ceata. Care e mai bun?

        Comment


        • edge clar. mult mai bun.

          Comment


          • Io zic ca Edge.

            NDL-u' mi-a luat fatza

            Comment


            • Am vazut oferta la 5w30 edge la 30 euro. Inseamna ca imi iau un bidon.

              Comment


              • Cauta la gama edge ca sunt unele cu aprobari Renault RN0700, RN0710.

                LE
                Acum am vazut ca ai si GPL, merge foarte bine si un Valvoline la tine - au unul recomandat si pentru GPL.
                Last edited by Cromatic; 8 May 2014, 00:36.

                Comment


                • Ma refeream la pachetul de aditivi din uleiul M1.
                  sigpic

                  Comment


                  • Si intre 5w30 si 5w40? Care e mai indicat pentru 1.2 gpl si o temperatura ambientala de 40 grade vara si 0 iarna?

                    Comment


                    • Originally posted by dr_mke View Post
                      Ma refeream la pachetul de aditivi din uleiul M1.
                      Scrie ca a compatibil cu toate tipurile de ulei comercializate pe piata.

                      Comment


                      • Scrie, că doar toţi producătorii vor să-şi vândă produsele.

                        Comment


                        • Scrie ca e compatibil, dar evident ca daca il amesteci cu alte zemuri ii scazi performantele, nu le ameliorezi.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Preţuri foarte bune şi livrare gratis până pe 11 Mai la "uleideulei".
                            Mi-am comandat şi eu un bidon de 5 litri de ulei ELF Solaris FE 5W30 DPF la un preţ foarte bun de 160 lei.

                            Comment


                            • preturi f. bune si f. prompti baietii, nimic de reprosat.

                              @Ampt, avand masina inca in garantie, nu esti conditionat sa iei uleiul din reprezentanta? Nu macane daca vii cu el in portbagaj?

                              Comment


                              • Este prima oară când voi cumpăra de la ei, însă îţi mulţumesc pentru feedback.

                                Absolut deloc, mă taxează însă la manoperă.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google