Vopsea ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vopsea ...

    Desigur ca nu cred ca am nimerit topicul corect dar daca e vreo problema il puteti muta . E vorba de un logan 2006 care cere o vopsea noua . Intrebare e urmatoarea : Vopseaua mai are garantie pana in mai , masina se poate vopsii pe garantie ? Nu am casco !

  • #2
    Cine a zis ca trebuie vopsea?...detaliaza te rog.
    sigpic

    Comment


    • #3
      de unde stii ca are garantie pana in mai?arata-mi unu care si-a vopsit toata masina pe garantie.
      fara

      Comment


      • #4
        nu iti vopseste nimeni toata masina pe garantie. mai bine ii faci un polish si apoi mai vezi daca trebuie vopsita

        Comment


        • #5
          daca o avea puncte de rugina peste tot..ar necesita o revopsire..dar nu ii face nimeni pe garantie.loganul lui tata 2005 - e plin si pe portbagaj si pe toate usile si pe aripi si pe capota motor. nu are ce sa ii faca.
          fara

          Comment


          • #6
            Niciodata nu o sa iti vopseasca toata masina pe grantie o sa vopseasca anumite componente daca au rugina dar si asta din cauza tablei nu a factorilor externi! Iar la casco depinde...!

            Comment


            • #7
              ai avut accident cu masina in aceasta perioadata dc da ai pierdut garantia la tabla
              Vand piesa auto logan originale si aftermarket

              Comment


              • #8
                la mine garantia la vopsea a fost de 2 ani, nu e acelasi lucru cu garantia la caroserie
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Dao cu polish. ;) Asa am si eu cu culoarea rosie,m.a tinu polishul destul de bine Inca nu am mai dat-o cu polis si arata bine,si asta nu e tot,ca polishul pe care l.am facut nu era asa de bine facut,o sa mai fac in vara asta pe cel mai bun

                  Comment


                  • #10
                    cat costa un polish complet ?
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • #11
                      De la 100 si ceva in sus!

                      Comment


                      • #12
                        Ok .. Multumesc pt raspunsuri . Nush exact despre ce este vorba . Ma pus tata sa caut despre asta si am zis ca mai repede gasesc raspunsul aici . O seara buna .

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google