Ce Presuri Aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by vi_escu View Post
    D'alea din cauciuc ordinar, luate din targ cu 45 lei.
    Daca e o aluzie la presurile pe care am dat eu 45lei sa stii ca banii astia au fost dati in 2006 si am 80.000km cu masina iar presurile rezista, rezista, rezista

    Daca am inteles eu gresit si nu era o aluzie la cifrele postate de mine te rog sa faci abstractie de ce am scris


    ca cele din poza lui valeriuciprian sunt si ale mele re recomand cu incredere
    My ride

    Comment


    • #77
      exact ca ale tale cipriane am si eu....bafta....
      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

      Logan din Bicaz (Neamt)

      Comment


      • #78
        Dupa parerea mea cele originale stil tavita din cuciuc sunt cele mai bune si iarna si vara ,dar nu din cele ieftine pentru ca au un miros insuportabil mai ales vara.

        Comment


        • #79
          Eu am niste presuri universale de cauciuc. Thread-ul asta o sa dezlege mari dileme...

          Comment


          • #80
            eu am presuri turboooo !

            Comment


            • #81
              Pa' sistem?

              Eu am folosit presuri textile, de origine. Sunt ok.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • #82
                dar textilele nu se murdaresc repede...si nu trece apa prin ele...???
                MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                Logan din Bicaz (Neamt)

                Comment


                • #83
                  Se murdaresc la fel de repede ca alea din cauciuc. Diferenta e ca nu arata atat de rau.

                  Apa nu trece prin ele.
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #84
                    ok.......bafta....yo cand mi-am cuparat opelul am avea textile si nu mi-au placut.....am inlocuit cu cele de cauciuc.....erau mai usor de curatat...
                    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                    Logan din Bicaz (Neamt)

                    Comment


                    • #85
                      Cel mai bine e sa ai un set de textile pt vara, cand foarte foarte rar te urci ud pe picioare, iar cele de cauciuc se murdaresc de la praf aratand urat si necesitand spalare plus ca unele din cauza cauciucului emana un miros neplacut, pe cand textilele n-au treaba, le scoti din masina dai de 2 ori cu paleta in ele si aia e. Iar pentru toamna, iarna, primavara covorase de cauciuc tip tavita cu marginea inalta pentru a retine noroiu, apa, zapada etc.

                      Comment


                      • #86
                        am avut niste presuri jalnice la inceput, date de cel care a vandut masina(autocobalcescu), dintr-un cauciuc subtire, cu margine rosie....penibile, s-au rupt imediat(1-2 luni)

                        am luat altele , pe la 50 lei de la carrefour, au tinut ceva timp(vreo 3 ani)
                        din aprilie am luat altele de la carreforu, pe la 56 de lei, cauciuc gros si vad ca-s bune. singura problema e ca se agata de ambreiaj

                        Comment


                        • #87
                          am vazut azi la dedeman presuri universale si se simtea mirosul ingrozitor de cauciuc...si erau 45 de lei..nu am fost atent.......

                          foarte naspa ca se agata de ambreaiajj.
                          Last edited by bogdandochita; 24 June 2011, 19:43. Reason: Automerged Doublepost
                          MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                          Logan din Bicaz (Neamt)

                          Comment


                          • #88
                            am luat presuri de la dacia ca imi daduse fara presuri si imi era mila sa ma urc asa in ea fiind in februarie 2008 cam scumpe dar sa meritat......f multumit

                            Comment


                            • #89
                              Daca si-asta mai e subiect de discutat, mai ramane sa polemizam vizavi de pozitia antenei de la logan.

                              Comment


                              • #90
                                am cumparat un logan, presu sa dus peste pedala ambreaj, ce presuri sa cumpar?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google