Ce Presuri Aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am textile de la themircea. Nu sunt chiar ieftine, dar sunt foarte bune. Poate ca se murdaresc - nu stiu ca nu le-am intrebat si nu se vede pe ele ca le-am luat negre. Cat timp nu miros, e bine. Am mai luat tot de la el pentru Kia si pentru Golf (de cauciuc). Si alea de cauciuc sunt excelente. Toate sunt croite perfect pe forma masinii. Ii fac reclama pentru ca merita.

    Comment


    • #92
      Ale mele sunt din cauciuc si le-am primit cadou de la dealer !

      Comment


      • #93
        presuri tava de cauciuc

        Comment


        • #94
          presuri din cauciuc de origine...cele gri
          sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

          Comment


          • #95
            cele de origine sunt negre!

            Comment


            • #96
              salutare,

              eu am primit de la firma de la care am luat masina niste presuri de cauciuc. aparent originale au fost dar la o analiza mai atenta am realizat ca au fost facute in Polonia.
              dupa 1 an mam decis sa le schimb. Motivul principal fiind faptul ca culoarea de negru al cauciucului se degrada cu timpul, praful adus in habitaclu pe picioare parca se lipea in subsrtaturile cauciucului, el devenind mai deschis la culoare. Nici o solutie de curatat nu aducea inapoi culoarea initiala.
              mam decis sa cumpar ceva care este asemanator cu tapiteria de pe podea. am si gasit la 35 de roni la real. sunt ok, le folosesc de 1 an nu am de ce sa ma plang. este adevarat ca nu se poate prinde in podea pe partea soferului ca si cele de cauciuc dar are niste ace de cauciuc si stau destul de ok.

              Comment


              • #97
                Un sfat !

                Am gasit aceste presuri textil special pentru logan, oare sunt bune ?
                Nu sunt cam ieftine? Am si eu de cauciug dar m-am saturat de ele, se murdaresc foarte repede si arata urat.
                http://i298.photobucket.com/albums/m...stouserbar.png
                Everything sounds better . . .

                Comment


                • #98
                  e o masina pentru pensionari
                  '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google