Ce Presuri Aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Presuri Aveti?

    Eu si acum ma zgarii pe ochi ca nu am luat presuri originale de la Dealer cand am ridicat masina.De atunci am folosit 2 randuri de presuri dar desi scriau pe ele ca sunt de Logan,nici vorba.
    Asadar sa nu credeti ca o sa gasiti in vreun hipermarket presuri originale de Logan,va spun eu din propria experienta.

  • #2
    Eu am stil tavita luate dintr-un magazin in ziua cand am luat masina...stau fara probleme, nu ma deranjeaza la pedale, etc
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      si acuma nu mai poti sa mergi la dealer sa iti iei presuri? nu cred ca ar zice 'daca nu ati luat presurile cand ati ridicat masina de la noi, acuma nu mai puteti sa le cumparati'.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        ))))...da tare asta
        sigpic

        Comment


        • #5
          Nu e vorba de asta.
          Faza e ca am dat banii aiurea pe 2 randuri de presuri,cand cu banii aia imi putea lua unul dar cel original de la dealer.

          Comment


          • #6
            pai sti...omul nu se invata pana nu o pateste...asa ca acuma ai invatat lectia. ca sa nu mai dai banii pe alte 2 randuri de presuri, iti iei acuma un set de presuri originale. dar sa nu faci prostia sa iti iei presuri gen mocheta. alea de cauciuc sunt cele mai bune. din cate stiu este cel putin 100 lei setul
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Absolut din cauciuc.
              Rog cei care au poze cu presurile lor sa le ataseze.
              Multumesc anticipat!

              Comment


              • #8
                Nu stiu daca sunt de logan, dar numai probleme am cu ele. Mai nou se ridica peste pedala de ambreiaj - nu inteleg cum. Sunt teroare pentru mine, nici nu pot scapa de ele ca sa-mi iau altele, am pierdut unul odata si peste o saptamana l-am gasit.

                Comment


                • #9
                  Eu am cele originade de la Dacia le-am primit cadou de la agentul de vanzari cand am fost sa ridic masina.

                  Comment


                  • #10
                    si eu am tot din cauciuc,tavita.le-am cumparat de la un tip pe care l-am gasit pe un forum(nu-i dau numele, ca sa nu se supere cineva) si sunt foarte multumit.sunt facute pt Logan.

                    Comment


                    • #11
                      Presurile mele le gasiti mai jos ...
                      crisxx...ii poti da numele ca si asa apare banat
                      Attached Files
                      Last edited by valeriuciprian; 13 January 2009, 20:46.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Recomandare

                        Hai sa-ti dau un sfat. Ti-am atasat niste poze cu ce am eu pe masina. Am optat pentru cele textile pentru ca sunt mai comode, dar se poate face acelasi lucru si la cele din cauciuc. Am cumparat 4 prinderi pentru covorase, le-am infiletat in mocheta si am gaurit mocheta ca sa le pot prine. De atunci nu mai am avut probleme cu ele, nu au mai intrat sub pedale sau peste ele.
                        Attached Files
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • #13
                          eu am evitat sa folosesc presuri textile dintr-un singur motiv.mai ales pe vreme de-asta, cu multa fleoscaiala pe afara,se uda si apoi miros ingrozitor.parerea mea e ca ar merge vara sa le folosesti.

                          Comment


                          • #14
                            tot tavita si pe RUZ-ul meu si sunt multumit. cand fac curatenie, nici nu mai e nevoie sa bag aspiratorul.
                            MiNnRuZ

                            Comment


                            • #15
                              stiu ca asa crede toata lumea, dar sa stii ca nu s-a intamplat niciodata sa miroasa urat, si eu nu suport presurile din cauciuc pentru ca imi toceste incaltamintea foarte urat in partea din spate, pentru ca in cele mai multe cazuri port adidasi si se freaca de cauciuc.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google