Zgirieturi..... Pe Oglinda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    imi cer scuze daca nu postez unde trebuie, dar , din utilizarea functiei search, doar acest topic mi s-a parut relativ corespunzator pentru problema mea, iar altul nou nu vad de ce as face.
    problema mea este urmatoarea
    s-a spart oglinda din dreapta in urma unei lovituri usoare. marea parte a bucatilor de geam a ramas inca acolo, astfel am putut sa verific daca functia de reglare inca mai merge. presupun ca nu s-au rupt clemele , din moment ce inca se misca dupa cum ii cer.
    Pot schimba doar geamul, sau trebuie tot sistemul? daca schimb doar geamul, pot prinde firele din spate de acesta? daca trebuie schimbat tot sistemul, se merita sa-l fac pe casco?
    va multumesc anticipat

    Le: am inteles ca are relevanta tipul, ph1 sau ph2.
    Loganul este berlina, kiss fm de 1.4, cu un an si jumatate experienta de viata.
    Presupun ca e ph1...
    Last edited by Dan_Sarpe; 5 January 2010, 22:42.

    Comment


    • #17
      tot primesc mail in care sunt intrebat de ce sunt inactiv....

      Comment


      • #18
        se poate schimba doar oglinda, dar nu cred ca pe casco deoarece in service vine intreg ansamblul (oglinda + carcasa).
        poti cauta pe forum daca are cineva doar oglinda sau poti merge in service sa intrebi cate te costa sa schimbi oglinda si atunci ai sa stii daca merita sa o faci pe casco.
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google