Spalatorie Auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatorie Auto

    La ce fel de spalatorie va spalti loganul? Vroaim sa ma duc la o splatorie automata tip tunel ca are preturi mai mici decit cea clasica dar un prieten mi-a spus ca nu e indicata ca multi oameni se pling ca le zgirie masina. Ce parere aveti este adevart si zgiriat cineva masina la o spalatorie automata?

  • #2
    mai era un thread pe undeva cu spalatorii
    si da cam asa este spalatoria tip tunel cu perii iti cam face de comanda masina
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • #3
      Hmmm atunci mai bine la cea clasica

      Comment


      • #4
        Eu pana acum numai la spalatorie automata am dus-o,o spala impecabil,nicio zgarietura nimic.Sunt foarte multumit.Mai exact,eu ma duc la cea din targ Vitan.Dar ultima data cand am fost a zis ala ca nu mai functioneaza,si se spala doar manual.Asa ca,mai bine cauti o spalatorie buna,ii lasi ceva spaga sa te tina minte baiatu,si dupa o speli numai la el.Eu asa fac acum.Bafta.
        sigpic

        Comment


        • #5
          La spalatoriile automate unele peri sunt uzate iar cotoarele de la perie zgarie masina nu peria .

          Comment


          • #6
            Originally posted by ten View Post
            mai era un thread pe undeva cu spalatorii
            si da cam asa este spalatoria tip tunel cu perii iti cam face de comanda masina
            Adica acesta: http://www.loganclub.ro/forum/cat_de...rie#post247931
            Si eu ma feresc de perii...spalat masina cu jet, moderat, detergent auto (spuma activa) cu aciditate moderata.
            @Radu2008: ai dreptate! daca ar fi schimbate periodic, ar fi ok! INSA...
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google