Se Poate Comercializa Testerul De Diagnostigare Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Poate Comercializa Testerul De Diagnostigare Logan

    am si eu o rugaminte As vrea sa cumpar daca este posibil testerul de diagnostigare defectiuni logan adica softul si priza diagnostigare de la cutia documente Pentru uzul meu personal

  • #2
    gasest de cumparat
    vezi la sectiunea bursa
    le mai zice si cablu diagnosticare
    tot ce mai ai nevoie e de un laptop
    baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

    Comment


    • #3
      interesant , daca ai cablul sa iti faci singur unele verificari
      1.2 TSI

      Comment


      • #4
        iti faci diagnoza ,dar la cablu trebuie soft...si deja ajungem in piraterii
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          De ce neaparat piraterii? Se poate cumpara si softul presupun. Parca vazusem pe unele site-uri cabluri de conectare si soft pentru ele. Da' chiar numai tin minte pe unde...
          GL-22-TOF

          Comment


          • #6
            hai sa-l vad eu pe ala care da minim 500 de euro pentru o interfata de diagnoza si tot cam atat pentru licenta pentru softul aferent.

            tot ce vedeti la preturi "decente" is piraterii.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • #7
              cu softul e cu cintec
              normal ar trebui cumparat dar si dezvoltatorul ar trebui sa munceasca un pic ,o traducere ar fi binevenita dar nu , trebuie sa inveti engleza si/sau franceza , sau invatat sa ceara mult pe munca putina
              ex de ce d... sa dau 150 lei pe un joc EA cind pot sal iau din state cu 90 lei [inclusiv transportul] este exact acelasi produs si eu platesc aproape dublu in ro [sau o fi taxa de prost si eu nu stiu]
              baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

              Comment


              • #8
                Originally posted by denisbossu View Post
                am si eu o rugaminte As vrea sa cumpar daca este posibil testerul de diagnostigare defectiuni logan adica softul si priza diagnostigare de la cutia documente Pentru uzul meu personal
                cauta la bursa ca sunt oferte acolo , eu mi-am cumparat si sunt multumit de achizitie.
                dezavantajul, softul e in franceza ceea ce mie mi-a scos ceva peri albi
                Last edited by GFN; 16 February 2009, 13:14.
                Captain of the black pearl

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google