LOGANUL Si RULOTA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @danutz, unde esti (ai fost), la GPM sau la Pescaresc? Cum sunt conditiile anul asta?

    Comment


    • o poza cu cortul pus provizoriu doar de prezentare
      Attached Files
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • @Petroman-Rulota este Avento Royal 395 TL,an de fabricatie 1990.Pun acum 2 poze cu interiorul rulotei,zilele astea o sa fac mai multe si le pun pe forum @Lukas-Am stat in Camping S,conditii bune dar totusi scump (2 persoane,masina+rulota,fara curent=65 ron/zi),in Camping GPM era 75 ron/zi iar in Pescaresc 65 ron/zi dar conditii mai bune in Camping S.Am incercat sa ajung la Corbu(acolo camparea este off-camping , nu se plateste nimic dar drumul este jale asa ca am ales tot Mamaia
        Attached Files

        Comment


        • incearca si tu chempingul zodiac din jupiter daca tot ajungi la mare16 ron pers copii pina in 14 ani nimic si rulota 15 ron masina nimic
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • @petroman, nu am nimic cu Zodiacul dar e prea departe de mare. Prefer GPM, unde e multa umbra si e practic pe malul marii.

            Comment


            • De aceea am stat si eu in camping s,plaja incepe chiar unde se termina spatiul de campare,plus de asta mamaia la 5 minute de mers cu masina.Intradevar in gpm este mai multa umbra,conditii mai bune ca in camping s dar in perioada in care am stat eu a fost mai mult inorat si era si diferenta de 10 ron/zi....

              Comment


              • Unde este GPM asta?
                ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                Comment


                • la iesire din mamaia spre navodari,primul camping pe dreapta
                  dupa statia de taxare
                  ubi concordia ibi victoria

                  Comment


                  • Originally posted by petroman View Post
                    incearca si tu chempingul zodiac din jupiter daca tot ajungi la mare16 ron pers copii pina in 14 ani nimic si rulota 15 ron masina nimic
                    Sa stiti ca este fff bine cu rulota si la Saturn.E foarte liniste,fara manele sau faze de prost gust.E vorba de camping MHT exact in spatele bazarului din Saturn.Noi sintem in partea unde sint casute(fiecare cu locul de parcare al masinii linga ea),dar sint si vreo 5-6 rulote +corturi.Am stat de vorba cu toti posesorii de rulote de acolo si sint multumiti, mai ales ca patronul de acolo,Marian Torner,e un tip extrem de neconformist in sensul bun al cuvintului.De preturi o sa ma interesez sa le pun.Vara asta am facut concediul fara rulota pt ca inca nu mi s-a ,,aprobat'',dar insist cu incapatinare

                    Comment


                    • Bravooo , zine si noua cat costa acolo !
                      Eu nu reusesc sa iau o rulota anul acesta , insa vreau sa vorbesc cu un cunoscut sa vad daca vrea sa o imprumute , deja am carlig pe masina , pentruca am o remorca si ma gasndesc ca nu este foarte greu sa manevrez masina nici cu rulota dupa mine !
                      ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                      Comment


                      • Originally posted by adryanys View Post
                        Bravooo , zine si noua cat costa acolo !
                        Eu nu reusesc sa iau o rulota anul acesta , insa vreau sa vorbesc cu un cunoscut sa vad daca vrea sa o imprumute , deja am carlig pe masina , pentruca am o remorca si ma gasndesc ca nu este foarte greu sa manevrez masina nici cu rulota dupa mine !
                        Pai sa o luam defalcat:A-pt rulotisti,rulota+masina+2 persoane+copil 12 ani+curent rulota=60lei/zi.In pret sint incluse :dusuri+grupuri sanitare+gratare etc B-pt cei fara rulota,dar cu masina=casuta cu pat mare 2-3 persoane+pat mai mic de 1 persoana+baie cu wc,dus chiuveta,apa calda non stop,parcare masina linga casuta(super misto)=160 lei/zi

                        Comment


                        • Nu mai da quote pentru ca se intelege ca raspunzi la ultimul

                          Comment


                          • ceva de visssss! bravo, felicitari!!! se merita asa ceva.
                            lipsa text

                            Comment


                            • baieti, am vazut asa ceva si la altii (adica nemti cu mcv-ul nostru si rulota la coada) pe undeva prin bulgaria si crestea inima in mine. parca este facuta pentru asa ceva.

                              Comment


                              • am si eu o intrebare...e posibil ca rulota sa afecteze directia la masina? ca eu am schimbat un capat de bara si mi-au zis mecanicii ca din cauza rulotei. in schimb sunt multumit de achizitia de acum un an...cred ca am amortizat o mare parte din investitie.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google