LOGANUL Si RULOTA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate pe drumul ala....eu am fost la iepuresti cu inca 25 de rulote si binenteles cu loganul si am stat de vineri pana duminica vreme excelenta...as posta niste poze dar nu stiu cum ca nu am postat niciodata..

    Comment


    • Ca sa incarci poza apesi unul din cele doua butoane incercuite.
      Attached Files

      Comment


      • intai sa imi prezint rulota ....este o adria si am aduso personal din olanda sper sa imi reuseasca sa pun si niste poze de la prima iesire cu ea de anul asta...

        Comment


        • [ATTACH]289725[/ATTACH]

          [ATTACH]289726[/ATTACH]

          [ATTACH]289727[/ATTACH]

          [ATTACH]289728[/ATTACH]

          [ATTACH]289729[/ATTACH]

          [ATTACH]289730[/ATTACH]

          [ATTACH]289731[/ATTACH]

          [ATTACH]289732[/ATTACH]

          [ATTACH]289733[/ATTACH]

          [ATTACH]289734[/ATTACH]

          [ATTACH]289735[/ATTACH]

          [ATTACH]289736[/ATTACH]

          [ATTACH]289737[/ATTACH]

          Comment


          • Foarte faina, cat a costat?

            Comment


            • pei 2000 acolo plus drumul cu tot cu asigurare 700 si este din 1996

              Comment


              • Super rulota si sa'ti traiasca fetita!
                ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                Comment


                • Multumesc frumos..

                  Comment


                  • Frumoasa rulota,ai cumpatat-o dintr-un parc sau direct de la proprietar si ce dotari are?Vint din spate(urare ptr rulotisti). Sa-ti traiasca fetita.
                    Last edited by don_luigis; 6 May 2011, 20:24.
                    Ambition 1,5 DCI Sedan

                    Comment


                    • arata bine rulota acum
                      multe calatorii cu ea

                      Comment


                      • Originally posted by don_luigis View Post
                        Frumoasa rulota,ai cumpatat-o dintr-un parc sau direct de la proprietar si ce dotari are?Vint din spate(urare ptr rulotisti). Sa-ti traiasca fetita.
                        am cumparat 2 rulote una din parc si am negociat cu el 1 saptamana prin mail si telefon si una de la particular tot asa negociata 1 saptamana inainte..

                        si ca dotari am omis are: cabina de dus cu toaleta mobila.pat de 2 persoane,2 paturi a cate o pesoana suprapuse,toata instalatia pe 12v,frigider,aragaz cu 3 ochiuri,plase de tantari la fiecare geam si usa de la intrare,jaluzele de intimitate la toate geamurile,cort,terasa,umbrare la geamuri...si cam atat..
                        Last edited by Harybald; 6 May 2011, 22:24. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Am vazut filmuletul ala de 15 min. de pe R.V. de la Iepuresti de 1 Mai,unde apareai si tu cu atelajul...MINUNAT!
                          ubi concordia ibi victoria

                          Comment


                          • da.. la inceput unde venea 2 loganuri unul dupa altul amandoua cu rulote

                            si am uitat...vezi ca sa pus acolo tot filmul

                            http://www.dailymotion.com/video/xik...puresti_travel
                            Last edited by Harybald; 7 May 2011, 10:09. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • de ceva timp chiar ma intereseaza achizitionarea unei rulote, si mi-am propus ca la anul sa o si cumpar.
                              imi place timpul petrecut in aer liber, cu familia, cu prietenii, iar o rulota e extraordinara.
                              va felicit pe cei care v-ati dotat cu asa ceva, sper sa intru si eu in randul vostru.
                              vreme buna!
                              a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                              Comment


                              • te asteptam in randul nostru cu mare placere....si eu pana anul trecut nu stiam de aceasta experienta dar mam incumentat si am inceput sa aleg ceva bun.am schimbat 3 rulote pana sa o am pe asta care o tin anul asta si la anul imi iau alta pentru ca vreau sa aspir la un an cat mai bun..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google