LOGANUL Si RULOTA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ms mult de raspuns,am vazut si eu filmuletul de 1 mai,frumoasa iesire.
    Am si eu febra asta,poate reusesc sa-mi iau si eu,inca sint la stadiul de invatat.
    Ambition 1,5 DCI Sedan

    Comment


    • dupa 18 iunie ies si eu in camping Zodiac pe litoral daca e cineva poate ne vedem la o bere anul asta am intarziat cu iesirile din cauza vremii capricioase
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • Daca ai deja febra mai este un singur pas.....nimeni nu sa nascut invatat....
        Cred ca totusi este prea devreme dar pentru litoral dar cred ca un sfarsit de saptamana o sa bag si eu un drum pe litoral...dar mai tinem legatura....cred ca berea sa racit destul

        Comment


        • cam asa arata campingul zodiac dupa 15 Iunie in August nu mai este iarba ,iar in iunie este si liniste http://www.clubrv.ro/forum/viewtopic...p=47170#p45997
          Last edited by petroman; 9 May 2011, 20:58.
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • dar vremea crezi ca o sa tina cu noi.....?

            Comment


            • cu siguranta si chiar daca ar ploua putin la mare in jumate de ora e foarte de cald,eu nu stau intr-un loc,ma cazez in camping zodiac si dupa aia bantui pe tot litoralul din mamaia (aqua magic)pina in mangalia unde sunt spectacole in fiecare seara pe faleza in port,in august la munte ca atunci cauti putina racoare si ;a tg neamt(la sihastrie)pe malul ozanei e ceva super ,se mai tii si berea in rau,iar ca si distractie faci un baraj din pietre si gata si un jacuzi improvizat spun din experienta
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • frumos......ai un program foarte bine stabilit...esti un cunoscator nu pot tine pasul cu tine pentru ca am 2 copii mai micuti si ei imi fac programul mie..dar la zodiac sigur ajung la sfarsitul luni iunie...iar la munte vreau sa ajung anul asta la bicaz pe lac...este o zona foarte frumoasa si trebuie sa o arat si familiei ca eu prin natura meseriei am vazut-o....

                Comment


                • atunci ne vedem la sfarsitul lui iunie la zodiac
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • ok....dai pe forum inainte cu 1 saptamana cand te pregatesti de plecare..sa imi aranjez si eu treburile..dar mai tinem legatura pana atunci.

                    Comment


                    • Camping Zodiac
                      http://www.facebook.com/?ref=home#!/...7144?sk=photos
                      ---------------------------------------------------------------
                      Last edited by petroman; 15 May 2011, 23:36.
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • am vizionat ....foarte frumos....dar spune-mi plaja este departe ?ca asa se vorbeste pe forum...eu nu am mai fost niciodata acolo am fost in navodari

                        Comment


                        • e super plaja cam 3 - 4 sute de metri de camping
                          Attached Files
                          Last edited by petroman; 16 May 2011, 15:32.
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • si la urma umei niciodata nam inteles de ce sa fie plaja linga camping(cazare)sa ies din rulota pe nisip? sa crasnesc din dinti cand mananc ceva cum e camping zodiac la 300m plaja e numai bine cat sa numi intre nisipul peste tot si oricum e totul verde in camping ca si cum ai fi la padure,daca ai sta cazat in sat de vacanta Neptun ai avea mai mult de mers pana la plaja ca din camping la plaja,am stat o singura data la hanul piratilor si cand batea vantul mai tare umpleam rulota cu nisip,si campingul din mamaia am patit la fel asa ca prefer sa am umpic de distanta intre cazare si plaja ca doar io ma duc la mare nu sa vina ea la mine,daca ma convinge cineva ca as gasi ceva la fel de fain as muta locatia de campare dar putin probabil
                            http://www.facebook.com/pages/Campin...type=1&theater (da clic pe poze si vezi ) si asezarea lui e intre statiuni asa ca umblu prin toate
                            Last edited by petroman; 16 May 2011, 15:49.
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • Astazi am intrat in posesia numarului de inmatriculare pentru rulota.

                              Comment


                              • bravo.....cum ai reusit...eu am la 2 rulote de 1 luna si nu au iesit....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google