LOGANUL Si RULOTA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si inca doua rulote ale vecinilor de camping,daca mai vad ceva fain mai postez,rulota de bacau a dat pe ea 1500 epuroi iar cealalta este englezeasca cu acoperisul in 2 ape si a ajuns 2200 epuroi
    Attached Files
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • valabil e si colegul a venit pe furis si nu a zis nimic ca sta in spatele meu d-fens hai ca ne adunam aci usor usor si vin io cu un carton cu doze de bere
      Attached Files
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • Imi cer scuze,dar nu am indraznit asa,deodata.Daca-i vorba de bere,oricand...
        Multumesc pt poze.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • petrache salutari de la iasi - vin si eu acusi - te saluta francisc ) vacanta placuta acolo , am vazut pozele - foarte faine -
          -----------------------------------------------
          www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

          Comment


          • Te asteptam cu berea la rece
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • Cat ajunge un carlig de remorcare pentru Berlina? Am cautat pe net si sunt tot felul de variante preturi si producatori.

              Comment


              • pentru lordwolf: am intrebat de curind la reprezentanta locala dacia pentru MCV si mi-au comunicat urmatoarele:
                Pretul carligului de tractare inclusiv manopera este de 1095.3 ron iar suportul pentru biciclete pentru MCV nu il avem pe stoc dar se poate comanda la pretul de 428.8 ron.
                cred ca sunt facute din aur masiv nu din otel ordinar vopsit la bidinea
                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                Comment


                • Am vazut si eu cam ce preturi poarta reprezentanta. La asta cred ca ne mai putem ajuta si reciproc. Recomandari si eventual montaj pentru carlige. Ma intereseaza daca e mevoie de un carlig mai special pt tractat o rulota. Cu parte electrica sau nu?

                  Comment


                  • De la brink ajunge cam 350-400 ron cu tot cu instalatie electrica si da si schema de montare.ca doar e banal de montat .gaurile in caroserie sunt facute de fabrica si sunt acoperite cu dopuri.carligul lam luat de la Bucale prin fancurier .spor la treaba
                    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                    Comment


                    • Daca mai stii de unde poti sa-mi trimiti un link pe PM.

                      Comment


                      • ceva poze noi petrache ? ca ex: fa si tu pe la parcul de copii care l-au facut aia nou anu asta + baga cateva pozitii pe la baie etc... poate ma mut anu asta si eu la zodiac:>
                        -----------------------------------------------
                        www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

                        Comment


                        • uitate pe aici ca am postat si poze si video

                          Popas Zodiac, Mangalia. 5.288 de aprecieri · 2 discută despre asta · 3.770 au fost aici. Jupiter, str. Gala Galaction nr.49


                          si filmuletul din campingzodiac ,e filmat cu telefonul si am sa mai postez maine ceva poze caci au mai venit rulote
                          super fain ,dotat si ingrijit la pret de criza linistea si curatenia pe primul locViata si acordeoane http://www.loganclub.ro/forum/showpost.php?p=989189&po...
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • Daca tot e vb de camping, in afara de Zodiac mai spuneti si voi alte zone de campare si parerile aferente. Nu numai la mare.

                            Comment


                            • Eu unul cand ajung la munte am sa postez si de acolo.iar daca nu mai iesti interesat de campinguri de la mare de ce imi mai ceri preturi de cazare de la Zodiac pe privat se poate discuta si aici poate asa mai afla si alti .sper sa nu supar pe nimeni dar asta inseamna socializare .si daca tot ai intrebat de preturi pe pm.rulota e 20 ron pers.16 ron masina 7 ron iar copiii pana la 12 ani reducere 50% si pana la 5 ani gratis .preturile se pot negocia la fata locului si eu astept sa posteze si alti colegi pe unde umbla prin concedii chiar daca nu au rulote
                              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                              Comment


                              • Eu mi-as trage o rulota dar nu am unde sa o tin cand nu bantui cu ea.
                                Petro ce rol au perdelele alea de sub rulota ta? Ceva poze cu interiorul de la Adria ai?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google