LOGANUL Si RULOTA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • janks
    felicitari pentru rulota achizitionata vad ca inca nu ai postat poze pe aci cu noua achizitie RULOTA BEYERLAND de 4 persoane(zic io pana postezi tu) sa cerut pe ea 1950 euro si sa scos la 1750 euro este impecabila si completa,cort nou,frigider aragaz 3 ochiuri,chiuveta,baie cu wc,3 paturi(2 suprapuse)....si restul poate mai zice janks ca io am uitat ca pana la ora 23,50 a tot udato cu bere si alea alea sa o stapanesti sanatos si daca nu pui pana maine poze pun tot io ca am pe telefon destule.
    filmuletul de la janks(Francisc) din ziua achizitionarii rulotei http://www.youtube.com/watch?v=pfesOmEsjkg
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • revin cu poze
      Attached Files
      -----------------------------------------------
      www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

      Comment


      • va salut - nu are rost sa ne certam pe aci - Petrica mersi ca imi tii partea - adevarat ca adminul trebuia sa imi zica pe PM etc. etc bla bla nu sa reactioneze asa - dar fiecare cum poate ... ce sa-i facem vb lui Badea .. traim in Ro si asta ne ocupa tot timpul )
        continui cu alte foto cu rulota noua ..
        Attached Files
        -----------------------------------------------
        www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

        Comment


        • Poate acum ai sa mergi cu noi dupa 1august la Tg.Neamt sa termini de udat rulota.Sa-ti pui in dotare si discul ca lemne sunt destule iar izvorul tine berea ca la frigider ...hai noroc la toata lumea
          Last edited by petroman; 19 July 2011, 21:38.
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • Frumoasa rulota
            sa o folosesti cu placere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

            cateva intrebari din partea mea
            din ce an e
            este inmatriculata?

            si cat e MMA? ma bate si pe mine gandu de ceva vreme ...

            Salutari,
            Razvan

            Comment


            • mersi de urare .
              este din anul 1988 - pt moment am numere de covasna -de alea provizorii asa mi-a dat-o omul - asa i-am zis sa faca - si ma rezolvat . Astazi i-am facut rar-ul , dupa ce ca am stat vreo 2 ore jumate pe acolo - am mai platit si 550 roni pt tot . Pfff ( asta e romania - suntem plini de taxe si impozite in tara asta ..
              ce este " MMA " prescurtarea de la ce?
              -----------------------------------------------
              www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

              Comment


              • Masa totala 700kg uitate la prima poza cu anuntul de vanzare. La masa proprie adaugi 250kg cam atat ai voie bagaj da pui cat vrei nu te tareaza nimeni pe strada
                Last edited by petroman; 19 July 2011, 22:00.
                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                Comment


                • mma-masa maxima autorizata, am vazut pe afis ca scria ceva 600 kg(asta ar trebui sa fie pt ea goala), dar incarcata, la cat ajunge maxim?

                  multumesc de raspuns
                  apropo , ai si tu o bijuterie de masina+rulota, am admirat toate pozele cu ele
                  Last edited by racorazvi; 19 July 2011, 21:58. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • are 624 kg proprie si Masa maxima autorizata 950 kg

                    pozele care le-am postat sunt facute in camping cand eram rupt de oboseala de soare - facute la viteza o sa revin cu ceva poze calitative facute cu simt de raspundere . de-acum am timp sa fac poze si sa o admir cat vreau -- E A MEA ) de cum am intrat in acel autohouse - asta a fost prima rulota care mi-a facut cu mana si am zis - ma mai uit putin dar ..pe tine te vreau M-am uitat la vreo cateva care erau mai scumpe in limita bugetului meu si am zis - ajunge ,. asta o i-au si Gata ! . si uitema aci postand foto etc. etc: )
                    bafta la toti !
                    -----------------------------------------------
                    www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

                    Comment


                    • poze de azi la RAR - iasi
                      Attached Files
                      -----------------------------------------------
                      www.atlantic-studio.ro - Filmari & Foto profesionale

                      Comment


                      • Janks ar trebui sa-ti deschizi un topic pe sectiunea "MY Ride"
                        Si ce te rog e sa ai un pic mai multa grija cand postezi , deoarece ai postat un mesaj de 3 ori si e impotriva regulamentului , dar fiind incepator ti se trece cu vederea momentan .
                        Multumesc de intelegere !

                        Comment


                        • Cand vad pozele din interior ma gandesc la o rulota mult mai mare. Fain s-o stapanesti sanatos!

                          Comment


                          • Vreau sa ajung intro luna pe la Tg Secuiesc pt o rulota de 4 persoane, cu dus, cort, mobilier ok, etc. an fabricatie dupa 95 si pretul maxim de 2000 euro, pt cunoscatori, gasesc asa ceva? Aveti si un link ceva cu poze? Cu remaparea nu ma grabesc, poate nici nu o sa o fac, ca nu sunt genul sa fortez masina la limite. Deci mi-a intrat asta cu rulota in sange de nu mai pot si pozele voastre ma innebunesc! Sper dupa aceea sa ne intalnim pe drumurile patriei... )

                            Comment


                            • la 2000 si la anul care il vrei nu o sa gasesti...dar cred ca dupa 90 poate dar ce sa zic cauta. la anul care il vrei si sa fie si ok sub 3500 nu prea cred dar nu sti de unde sare iepurele...dai rulote de vanzare pe google si vezi ce iti da

                              Comment


                              • Gasesti la vreo 3000 euro.link mai sus si pagina anterioara cred cu filmari din parcul din tg.secuiesc
                                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google