LOGANUL Si RULOTA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danutz cat ai platit pentru campare?

    Comment


    • Doua persoane,masina+rulota am platit 64 lei pe zi dar a meritat banii.

      Comment


      • Da e bun, si vorba aia esti cu tot cu casa cu masa cu purcel)

        Comment


        • Salut!
          Voi folosiţi oglinzi suplimentare? Am luat şi eu o rulotă LMC Musterland 390, 1993, pt stupărit mai ales dar şi plimbări şi cu ea am primit nişte oglinzi ce se montează pe aripa maşinii dar am probleme cu ele, vibrează rău şi pe lângă asta nu se puteau regla la logan să văd bine în ele, depăşeau aria lor de reglare, au cadru metalic aşa că le-am forţat şi le-am îndoit puţin cadrul să văd cât de cât în ele şi altă problemă mare e că în cea din stânga nu văd decât dacă mut capul mult în stânga pt că nu văd de stâlp.
          O să iau alte oglinzi ce se montează pe oglinzile maşinii. Voi ce experienţă aveţi cu asta?
          Last edited by ionescu liviu; 26 September 2012, 17:34.
          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

          Comment


          • Eu am oglinzi care se ataseaza pe oglinzile masinii. Vibreaza si ele, dar nu de speriat. In schimb, oglinda din dreapta a masinii am reglat-o sa vad roata rulotei.

            Comment


            • cele mai bune sunt cele atasate pe oglinda masini....am venit din olanda cu ele si nu am avut nici o prb

              Comment


              • @Danutz Felicitari pentru rulota. Ne-am vazut in trafic cand ai plecat spre mare, eu spre casa, tu spre mare. Cu o rulota in spate, pare un mini tir.
                Last edited by lordwolf; 21 October 2012, 20:59.

                Comment


                • Pana la primavara lumea hiberneaza.

                  Comment


                  • gresit... tocmai mam intors de la sarbatorirea la nationala care am petrecut-o cu rulota pe la fagaras....si revelionul il fac tot acolo...asa ca dupa 4 ianuarie hibernare....

                    Comment


                    • F bine. Eu inca sunt doar la nivel de vis in privinta unei rulote. Mai dureaza pana se realizeaza. Oricum tot respectul pentru cine cara casa dupa el.

                      Comment


                      • de la un vis am plecat si eu.....

                        Comment


                        • doresc informatii la subiect de la cei care au logan 1,4 mpi

                          Comment


                          • Este bine ca doresti!!....Fiind primul post putei sa incepi cu Va rog frumos colegi/prieteni/tovarasi...bla bla...si informatii despre ce? daca trage 1.4 rulota?dar de care rulota?(kg)...sunt multe informatii in legatura cu Loganul si rulota ,dar trebuie sa pui intrebari ca sa afli raspunsuri...si poate unele le si aflai daca citeai acest thread... Bafta !

                            Comment


                            • Iarna trebuie golit de apa rezervorul daca mergi cu rulota? Sau e izolat? Adica poti folosi rulota iarna, inclusiv wc-ul sau spalatul vaselor? Scuzati nestiinta...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google