Discutii generale Logan 1.2 16V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Off Topic: Interesant avatar, no.23 !

    Comment


    • am facut o poza la kilometraj

      Comment


      • salutare!!! am si eu o intrebare dragi colegi de forum , cum si cu ce se scoate cd-playerul de la logan? de pe un model preference? Are cineva boxe de la MAC Audio ? ms anticipat!!!!

        Comment


        • In caz ca s-a inteles altceva. Eu nu am spus sa folositi carton la Logan eu doar am spus ca nu cred ca o sa fiarba motorul daca se pune carton iarna. Adica nu are nici pe dracu masina dar nici de folos nu-i.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Sunt curios care a fost viteza maxima cu, care ati mers ? Eu nu am trecut de 100km/h, caci imi este in rodaj inca .

            Comment


            • nici eu nu am avut ocazia sa-i dau, mai mult prin oras am mers,iar afara cel batran.
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • 140 Kmph pe autostrada soarelui :P

                Comment


                • Si cum se comporta ? Mai are ceva forta in ea (nu ma refer la forta de 500NM) ? Sau e ca vechea dacie care la 140km/h mergea de ziceai ca isi da duhul

                  Comment


                  • Ce vlaga mai vrei sa ai la 140 la 75 cp la dulap? )
                    Se duce din inertie
                    Oricum mi se pare inuman ca n-ai trecut de 100/h pana cum.
                    Eu nici dupa 200 km am vazut 4000 rpm pe turometru si accidental si 130/h ))
                    La 1000 km deja vazuse de mai multe ori 5000+ rpm si uite ca merge mai bine ca niciodata la 80000 km.
                    Nu va mai stresati atata cu rodaju, sa nu-l omori tot timpu cu turatiile si cam atat.

                    PS: si te mai intrebi di ce-i puturoasa masina...

                    Comment


                    • Voi folosi dopuri ca tataie sa nu mi strice scarita si nicovala la vitezele alea
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • 170 km/h 2 pers. in masina, mai ducea insa nu eram pe autostrada si "s-a terminat tarlaua"

                        Comment


                        • da, mai ducea, pana pe la 280, pacat ca nu-i gradat vitezometrul asa de mult...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • pai da 170 pe ceas si pe gepeseu 161 viteza max
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • nici loganul ala VR6 nu ajunge sa zicem la un 250, dar nu cred ca este SF 180 singur in masina cu 1.2

                              Comment


                              • Daca viteza max e 161 cum sa-ti ajunga la 180?
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google