Consum Logan 1.4 MPI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se apropie de o suta de postari thread-ul asta nimic interesant, multi mincinosi, incepi sa crezi ca au descoperit motorul perfect!!! toti prind viteze demne de 2,0l si consum de tico, LASA-NE, LASA,NE, mai mincinosule....

    Comment


    • Pai normal, consumul adevarat e ala care-l scoti tu, nu care-l declara altii

      Cazul meu stiu clar ca extraurbam e undeva pe la 7,5% , un consum corect as spune.

      Comment


      • 120-160 extraurban
        90 in localitati
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • mda te poti ghida aprox de consum,dar asta numai in cazul in care al tau consum sare de limitele bunului simt,sunt o tona de factori care fac ca o masina cu 2 soferi sa nu consume la fel....mie in oras in regim de taxi iarna 10 l,vara 9 l
          nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

          Comment


          • Laureate 1.4 PH2 Caracal-Drobeta Turnu Severin-Orsova-Herculane, dus- intors 470Km (20 Km dintre ei prin oras) consum 5.8/100 -viteza 50 prin localitati si 95-100 in afara ...eu zic ca e` bun

            Comment


            • Foarte bun.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • abs plus 1,4 din iul.2007, 18 mii km..consum 9,4 l,pitesti-bucuresti- la 132 km parcursi pe autostrada si putin in oras la o viteza de 100 -120 km/h si 60km/h. in oras ,precizez ca e remapat dar l-am condus normal de data asta..

                Comment


                • Salut.Ai dat la zero CB-ul cind ai plecat la drum?
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • salutare,in oras imi ia cam 8,4-8,6(si Iasul e destul de aglomerat)cu 3000 in bord,eu zic k e acceptabil,nu?

                    Comment


                    • intre 8 si 8,5 in oras ... si 5.7-5.8 in afara

                      Comment


                      • Foarte bun consum.
                        Din pacate la mine de cand am schimbat uleiul(am pus Mobil1 ESP Formula 5w30)consumul a ramas tot asa.Nu a scazut asa cum trebuia sa se intample.

                        Comment


                        • 400km cu 23 de litrii , traseu Gaesti -> Pitesti -> Valcea -> pana aproape de Sibiu si retur . Consum ~6%
                          b 89 plk

                          Comment


                          • mai taie ca nu e tico!!! ori aveai politia in fata si-ti deschidea drumul...
                            Last edited by darksid3; 29 March 2009, 19:41. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Preferance 2006 Cluj-Tg.Mures 110 km consum 5.5 mers regulamentar ca sunt o gramada de camere 50 in localitati -100 in afara

                              Comment


                              • frate ca sa scoti asa consum cred ca nu misti piciorul de pe acceleratie, cobori cu el amortit....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google