Gasita Lovita In Parcare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gasita Lovita In Parcare

    Se pare ca am avut norocul de a-mi gasi masina lovita intr-o parcare si evident nu am dat de vinovat,din fericire am doar stopul pe dreapta crapat in partea de jos si vreo 2 bucatele de sticla cazute din el...intrebarea mea este cam care ar fi pretul unui geam la stopul dreapta pentru un logan ph2, va rog daca stiti spuneti-mi acuma cat am bani sa iau ca dupaia raman cu ea nefacuta.
    Last edited by Danny90; 29 August 2009, 15:14. Reason: greseala de scriere
    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

  • #2
    se schimbat tot stopul ... nu doar sticla ca e lipita ...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      nu ai casco?
      sigpic42.453.149

      Comment


      • #4
        ai ma Danny si tu? pe unde ai parcat? oricum mai ai pana ma ajungi...eu de 2 ori am gasit-o lovita in parcare...dar din fericire doar bara spate zgariata o s-o schimb pe casco dar o mai las..poate o mai lovesc eu sau tata sau altu.
        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

        Comment


        • #5
          nu se merita casco , mai ales daca ai si fransiza...din cate stiu eu un stop nu depaseste 2-300, dat poate ma insel.

          Comment


          • #6
            Am casco dar e facut cu francisa ca nu am mai gasit nicaieri acuma fara franciza...si franciza e 100 euro...adica tot din banii mei o fac, dar vreau sa stiu la ce preturi sa ma astept...asta e naspa..ca e lipit si trebuie cu totul, sa intamplat la parcarea de la Plus,am mai fost acolo si n-am patito...asta e acuma :|
            Last edited by Danny90; 29 August 2009, 15:41.
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • #7
              adica tu la fiecare reparatie, indiferent cat e de mare sau cat e de mica tre sa dai 100 de euro . eu am 1% fransiza...asta ce inseamna? ca la fiecare reparatie trebuie sa platesc 1% din costul ei?
              Nici bine nu s-a deschis plusu la noi in oras iar eu, om patit, inca nu am avut curajul sa merg la plus cu masina ca stiu cum se parcheaza la noi, mai ales cand e ceva nou deschis...drept exemplu iti pot da mall-ul
              Last edited by Simon; 29 August 2009, 15:45.
              Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

              Comment


              • #8
                nu la fiecare reparatie, la fiecare dosar de dauna platesit fransiza...eu am avut anu trecut 2 evenimente : 1. lovita in parcare; 2. am lovit un caine. la politie au fost 2 constatari(una in braila si una prin suceava) ; iar la bcr(asigurator) mi-a facut 2 dosare, deci 2 fransize...

                Comment


                • #9
                  ÃŽncercă aici:http://www.autotrust.ro/?p=productsL...ory=35&iPage=2!! Am găsit din întâmplare poate îţi este de folos şi nu numai ţie!!! Dispersor lampă Logan 35 RON!!!

                  Comment


                  • #10
                    Omu' are Logan PH2. Ce ai pus tu e pentru PH1.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #11
                      Scuze n-am băgat de seamă!! Oricum eu sper că site-ul pe care l-am postat poate folosi şi altora!!!
                      P.S. Precizez că nu am nici un interes!!!

                      Comment


                      • #12
                        cauta la dezmembrari
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Multumesc de raspunsuri, o solutie ieftina ar fi sa merg la dezmembrari dar in constanta sau in galati, partea proasta e ca acuma nu prea am timp de mers, am sa vad ce preturi sunt la Dacia pentru un stop si vad ce fac.
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • #14
                            Stopul p-entru ph1 este cam 170 lei. Pentru ph2 ar trebui sa fie cam tot pe acolo, adica un 180-190 lei.
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • #15
                              Multumesc tuturor ca mi-ati raspuns, pana la urma am programat-o in service sa imi schimbe stopul si sa imi repare usa pe dreapta spate pe care am indoit-o eu, nu tare dar trebuie indreptata...cam tarziu pe 25 programarea dar ce sa fac, asta e.
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google