Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aparitia in show-room-uri e posibil sa se faca undeva in jurul datei de 17 iulie.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Si mie mi s-a parut urat la inceput . Dar ce m-am bucurat cand mi l-am luat pe primul si mai ales pe al 2 lea .
      B -X X - DDF x 2

      :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

      Comment


      • Si dupa 1 iulie ce se vinde ? Ala nou sau ala vechi ? Intrebarea e tare serioasa , ca vreau sa-mi cumpar in iulie (intamplarea face sa se suprapuna cu lansarea asta). Ma gandesc la faptul ca probabil loganul vechi o sa fie la oferta , o lichidare de stoc ceva

        Comment


        • Mie unu mi se pare un pas inainte, arata mai bine decat lgn ph 1.
          Unii sunt carcotasi si nu au ce face, se plictisesc pur si simplu. Adevarul este ca LGN PH 2 e un pas inainte, orice ar spune oricine.
          Sanatate.

          Comment


          • Acum m-am intors de la autoeuropa si aia nu stiau nimic inca. N-au fost anuntati oficial. Tot zvoinistica si pe la ei ca in a doua jumatate a lunii se va lansa logan facelift. Asteapta oficializarea informatiilor in cursul saptamanii curente. Deci va veni mai devreme de 1 august, asta-i clar.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • @Christian: Se vor vinde stocurile de Logan Ph1, daca mai sunt, si se vor face comenzi pentru Ph2.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Si eu am fost azi la dealer,bineinteles ca nu stiu nimic.Deocamdata sunt primul(si singurul)pe lista.Ei sunt siguri ca va aparea in septembrie...Politica...
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • O sa trec si eu zilele astea pe la un dealer, numai asa, sa vad ce zic.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Andrei vad ca cei de la promotor sint siguri ca ph2 va avea climatizare automata ..Ne luminezi si pe noi ?
                    Si legat de pret ..Am inteles ca o sa fie un pic mai scump decat actualul logan , va fi mai scump si decat sandero ?Daca da ,dupa parerea mea o sa scada vanzarile in loc sa creasca

                    Comment


                    • Logan ph1 deja nu se mai fabrica...Saptamana asta s-a oprit productia de logan faza 1...Se baga masiv sandero si putinel ph2
                      Bafta!

                      Comment


                      • Parca spunea andrei ca sa oprit de ceva timp productia de logan ph1 ..
                        pt cei care sinteti acolo ..Pe cand va introduce dacia, trapa ?:-s

                        Comment


                        • @jaR'10: Nu va avea climatizare automata, iar pretul va fi mai mare ca la Logan, dar nu mai mare ca Sandero.
                          Trapa nu se va pune in curand.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Daca sunt airbag-uri laterale in scaune nu vor fi si centuri cu limitator de efort ( pretensionate ) ? Multumesc !

                            Comment


                            • Ba da, dar numai impreuna cu airbagurile laterale.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Ceva teste euroncap s-au mai facut? Se vor mai face? Oare cate stele ia aucum sau cate stele ia sandero?
                                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google