Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare, alex86! AM facut comanda pentru laureate 1.4 si ca optiune mi-am ales ABS (450 euro). Intradevar daca nu il luam cu ABS il aveau pe stoc! Dar trebuie sa astept pana pe data de 15 -20 sept cand au preconizat ca imi vine masinutza! Mentionez ca am facut acum o sapt comanda de masina!

    Comment


    • Sincer resurse financiare nu am avut pt mai mult. As fi luat 1.6! Cel de 1.4 lam luat cu banii in mana! Ma ajuns 8500 euro (Lam aghitat deja)! Stiu ca nu postez bn dar cat va ajuns numerele rosii de la dealer mie mi-au spus sa ma prezint cu 100lei plus bani de RCA

      Comment


      • LOGAN 1.6 16v laureat

        Originally posted by alex86 View Post
        Sa inteleg ca ai pus mp3 si geamuri spate insa airbaguri laterale nu?
        Nu au fost resurse pentru asta si asa va fi greu cu ce am pus pe ea.am avut de ales intre a pune airbag si geamuri electrice + mp3 si nu le-am mai pus.si ce imi pare rau e ca vine asa tirziu.Chiar numai am rabdare pina atunci.
        Last edited by nickpitic; 27 August 2008, 00:27. Reason: gramatica

        Comment


        • Sa inteleg ca in afara de abs nu ai mai pus nimic pe ea. Nu?

          Comment


          • LOGAN 1.6 16v laureat

            Originally posted by alex86 View Post
            Sa inteleg ca in afara de abs nu ai mai pus nimic pe ea. Nu?
            am pe ea abs+afu, mp3, geamuri electrice, jante de aluminiu -airbag lateral nu am pus

            Comment


            • Ok fiecare cu alegerea lui geamuri, mp3 puteai sa pui ulterior. Eu unul nu as lua fara airbaguri laterale dar acum fiecare face ce vrea la mine pe primul loc e siguranta, apoi aspect si confort.

              Comment


              • Este chiar asa de important interiorul bej?

                Comment


                • @nickpitic: In loc de jante de aliaj si MP3 Player puteai sa pui airbaguri laterale...
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Sau nu punea mp3 + geamurile electrice pe spate mai punea putin si lua cu airbaguri laterale. Dar fiecare cu ideile lui insa siguranta ar trebui pusa pe primul loc

                    Comment


                    • Originally posted by nickpitic View Post
                      Am fost ieri la dealer si am comandat laureat 1.6 16v full mai putin airbaguri laterale, pret 10050euro. Data estimativa de livrare 25.09
                      Pot sa te intreb de ce ai ales pana la urma ceea ce ti s-a oferit?Spuneai ca iti doresti mult un dci.

                      Comment


                      • Pt blue_eyes:am vazut ca ai intrebat de numerele rosii, mie cand mi-a venit masina cei de la dealer mi-au zis ca nu au numere rosii si ca sa ma duc eu sa imi scot numere rosii, m-am dus sa mi le scot si am platit 40 RON, nu stiu de ce ti-au cerut tie 100RON.
                        sigpic

                        Comment


                        • La dealer costa mai mult ca platesti si asigurarea RCA pt 1 luna
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • Originally posted by Cromatic View Post
                            Pot sa te intreb de ce ai ales pana la urma ceea ce ti s-a oferit?Spuneai ca iti doresti mult un dci.
                            Deoarece l-am luat cu credit a trebuit sa accept asta.Ma chinui din 15.04 sa sterg sdin baza de date a crb o datorie de citeva mii de lei pt un credit luat mai demult si de care nu stiam ca s-a marit comisionul de plata in avans.Cu chiu cu vai o banca a acceptat sa-mi dea credit şi suma a fost de ajuns pt ce am luat.Este adevarat ca aveti dreptate trebuia sa pun airbag, acum am o intrebare daca ma duc l deakler si ii spun ca vreau si airbag se poate sa-l pun si pe ala si sa platesc din mina diferenta?
                            Astept un raspuns de la cei care stiu daca sepoate in cel mult 24ore
                            multumesc si iertati divagatia prea lunga

                            Comment


                            • Eu mi-am facut RCA in alta parte si nu la ei , pe 6 luni si lui blue_eyes ia zis sa aiba bani in plus pt RCA.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu unu as fi ales si airbagurile laterale. In caz de ceva Doamne fereste te ajuta si alea cat de cat.
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google